آیا داشتن مشاور برای کنکور لازم است؟

جواب دادن به این سوال که آیا داشتن مشاور برای کنکور لازم است؟ خیلی پیچیدست ولی به طور کلی میشه گفت که بدون مشاور میشه موفق شد توی کنکور ولی مسلما داشتن مشاور از خیلی جهات به شما کمک میکنه و در واقع کار شما رو راحت تر میکنه. متاسفانه خیلی از مراکز مشاوره به دلیل سودجویی این جوری القا میکنند که بدون داشتن مشاور نمیشه توی کنکور موفق شد ولی همون طور که گفتیم واقعیت اینه که خیلی از رتبه های برتر کنکور توی سال کنکور مشاور نداشتند پس بدون مشاور هم میشه در کنکور موفق شد. اما در ادامه به برخی از نکاتی اشاره میکنیم که نشون میده داشتن مشاور مسلما به شما کمک میکنه و در وقت و انرژی شما خیلی صرفه جویی میشه.

مشاور شما راه رو رفته

مسیر کنکور مسیر پرپیچ و خمیه و نکات خیلی ریز مشاوره ای میتونه تفاوت های بسیار زیادی رو در نتیجه ها ایجاد کنه. مشاورین آکادمی کنکور تیس همگی رتبه های تک رقمی و دو رقمی سال های اخیر هستند و این راه پر پیچ و خم رو با موفقیت پشت سر گذاشتند و به خوبی با مسایل کنکور آشنا هستند و به عنوان کسانی که این راه رو رفتند میتونن مشاور و راهنما های خوبی برای شما باشند. در واقع وقتی شما مشاوره و برنامه ریزی میگیرید از این رتبه های برتر دارید از تجربه های صد در صد موفق استفاده می کنید. مسلما تو هر کاری یکی بخواد موفق بشه از کسایی راهنمایی میگیره که قبلا توی اون کار موفق بودند.

مشاور شما باعث دلگرمی خواهد بود

نکته ی حائز اهمیت دیگه ی مشاوره با رتبه های تک رقمی کنکور اینه که شما از لحاظ روحی و انگیزه ای احساس امنیت می کنید. میدونید که یک رتبه ی برتر پشت شما رو داره و حواسش هست که به شما کمک کنه که در کنکور مثل خودش موفق بشید. بحث های انگیزشی ای که مشاورین ما با شما دارند مسلما توی انگیزه گرفتن شما خیلی کمک میکنه. همین که با یک دانشجوی پزشکی دانشگاه تهران یا برق دانشگاه شریف یا … در ارتباط باشید خودش به شما کلی انگیزه میده به علاوه ی این که خود مشاورین هم حواسشون هست که شما رو پر از انگیزه برای رسیدن به هدف های زیباتون بکنن.

در کنکور فرصت آزمایش و خطا نیست

شما فقط یک سال برای کنکور وقت دارید و فرصت زیادی نیست که بتونید آزمایش و خطا کنید. روش مطالعتون ممکنه درست نباشه ، برنامه ی درست نداشته باشید ، از منابع خوبی استفاده نکنید و … . اگر چند بار خیلی راحت میشد کنکور داد میشد گفت میتونید آژمایش و خطا کنید ولی با توجه به زمان و فرصت محدود کنکور به جای آزمایش و خطا بهترین راه این هستش که از موفق های کنکور بهره بگیرید و راحت ترین و بهترین مسیر رو برای کنکور انتخاب کنید.

در پایان به عنوان جمع بندی به این سوال که آیا داشتن مشاور برای کنکور لازم است؟ ، مطمئن باشید که داشتن مشاور به شما خیلی کمک میکنه و میتونه رتبه ی احتمالیتون رو به طور شگفت انگیزی تغییر بده ولی اگر هزینه یا امکان گرفتن مشاوره رو ندارید نگران نباشید میتونید تا حد زیادی از مطالب مشاوره ای سایت تیس و کانال تلگراممون و همچنین اپلیکیشن پرسش و پاسخ تیس استفاده کنید.

برای کسب اطلاعات از طرح های مشاوره ای وثبت نام با شماره ی تلفن ما تماس حاصل فرمایید و یا از طریق  لینک زیر اقدام کنید

02166125524

ثبت نام مشاوره ی کنکور با رتبه های تک رقمی و دو رقمی