اردوی نوروزی کنکور 97

دنبال یه جای مطمئن برای اردوی نوروزی کنکور 97 هستید؟ جایی که ساکت ساکت باشه و در عین حال سرشار از نشاط و انگیزه باشه؟ دنبال جایی هستی که توی عید بتونی کلی از رقیب هات جلو بیفتی و هر وقت کوچک ترین سوال درسی یا مشاوره ای داشته باشی در کمترین زمان به سوالت پاسخ داده بشه؟ دنبال جایی هستی که توی اردوی نوروزی برنامه ی اختصاصی خودتو داشته باشی به جای این که به کل بچه ها یه برنامه بدن؟

خب به نظرتون کجا به جز آکادمی کنکور تیس میتونه همچین شرایطی رو فراهم کنه! 😁😁

امسال توی اردوی نوروزی کنکور 97 تمام تلاشمونو میکنیم که شما دانش آموزان عزیز بتونید توی این دوران طلایی نوروز حساااابی بترکونید! بهترین های کنکور ایران در کنار شما خواهند بود و همه جوره حواسشون بهتون هست و حسابی پشتتونو دارن! چی از این بهتر؟! راستی این اردوی نوروزی فقط مختص دختر خانم های گل هستش.

ساختمانی که برای اردوی نوروزی کنکور 97 در نظر گرفتیم کاملا مناسب این کار هستش محیط این فضا کاملا مدرن و با نشاط آور و حسابی بزرگ هستش چرا که ما عوامل محیطی موثر بر مطالعه رو کامل میشناسیم و سعی کردیم در این ساختمون همه اون ها رو به طور کاملا دقیق و مهندسی شده تعبیه کنیم!

اردوی نوروزی کنکور 97ظرفیت این اردو زیاد بالا نیست بخاطر همین باید زود ثبت نام کنید! کم بودن ظرفیت بخاطر این هستش که مشاورین و مدرسین بهتر بتونن به همه برسن و هیچ دانش آموزی احساس کوچکترین کمبودی رو خدای نکرده نکنه! یه نکته ی خیلییی مثبت دیگه که داریم و توی تصویر هم میتونید ببینید اینه که صندلی های شما کاملا راحت هستش و هر کدوم از شما یک میز بزرگ رو به روش خواهد بود که به راحتی بتونید وسیله ها و کتاب هاتونو مدیریت کنید که دیگه دغدغه ی اوردن و بردن کتاب هم نداشته باشید. یه لاکر بزرگ هم به هر کدوم از دانش آموزا اختصاص داده میشه که وسایلشونو بذارن و نگران هیچ چیزی نباشن. علاوه بر وعده ی ناهار ، سه وعده ی غذایی سبک دیگه هم به شما داده میشه که لزومی نباشه از خونه چیزی بیارید (البته اگه بیارید هم مشکلی نیست). سالن ناهار خوری هم جدا هستش که میزهای مطالعتون کثیف نشه در ضمن برای نماز هم سالنی در نظر گرفتیم که میتونید اونجا نماز بخونید اتاق بازی هم داریم که توی مواقع استراحت میتونید ازش استفاده کنید!

خلاصه این که اونجا ما حواسمون بهتون هست و اگر دیدیم که هنگام مطالعه مشکلی دارید یا روش مطالعتون اشتباست خودمون بهتون گوشزد میکنیم و اگر هم شما هر سوال مشاوره ای و یا درسی هم داشته باشید که ما سریعا پاسخگوی شما هستیم که به راحتیو با سرعت فوق العاده بتونید مطالب رو جلو ببرید توی عید. در ضمن کلاس های درسی هم داریم که اگر دوست داشتید میتونید توی اون ها شرکت کنید (هزینه ی اضافی ندارند این کلاس ها)

پدر و مادر ها هم خیالشون کاملا تخت باشه ما گیت گذاشتیم توی ساختمون و به بچه ها هم کارت الکترونیکی ای میدیم که رفت و آمدشون کاملا مشخص باشه و البته نگهبان هم 24 ساعته توی ساختمون هستش.بهترین اردوی نوروزی کنکور 97

 

رفت و آمد به محل برگزاری اردو هم کاملا آسون هستش کافیه از مترو طرشت بیاید یا بی ار تی و اگر هم با خودروی شخصی میاید که محل پارک به اندازه ی کافی هست اطراف ساختمون.

بچه های شهرستان هم خوابگاه هایی در نظر گرفتیم براشون که میتونن اون ها رو رزرو کنند این خوابگاه ها مجوز دارند و توسط ما هم بازدید شدن و مشکلی ندارن. البته رزرو و هماهنگی با خودتونه ما فقط خوابگاه های نزدیک رو بهتون معرفی میکنیم که حدودا ده دقیقه فاصله دارن با محل برگزاری اردو!

 

 

عکس های دیگه ای هم از محل برگزاری میتونید اینجا ببینید:


شهریه ها: 

هر نفر یک ملیون و پونصد هزار تومان (به ثبت نام های گروهی تخفیف هم داده میشه که باید تلفنی هماهنگ کنید)


 ثبت نام:

برای شهریه میتونید حضوری واریز کنید یا به صورت کارت به کارت به شماره ۵۰۲۲۲۹۱۰۴۶۳۴۶۲۰۹ به نام آقای ایران پور واریز کنید و کد رهگیری رو تلفنی با دفتر مرکزی تیس درمیون بذارید تا ثبت نامتون انجام بشه فقط قبل از واریز یه تماس بگیرید که رزرو بشه جاتون و بعد از پرداخت شما خدای نکرده همون موقع ظرفیت اردو پر نشده باشه.

فرم پرداخت آنلاین هم به زودی فعال میشه که از طریق سایت هم بتونید ثبت نام کنید. اگر سوالی هم داشتید هم تلفنی هم حضوری و هم در جواب کامنت هاتون این پایین پاسخگو هستیم.