اپلیکیشن پرسمان کنکور تیس منتشر شد

خدمتی دیگر از تیم انفورماتیک آکادمی کنکور تیس! اپلیکیشن پرسمان کنکور تیس منتشر شد! این اپلیکیشن بعد از ماه ها تلاش و بررسی بالاخره در اختیار دانش آموزان قرار گرفت. 

تا حالا شده وسط درس خوندن یه دفعه ای یه سوال برات پیش بیاد و کسی هم نباشه همون موقع که ازش بپرسی؟

آکادمی کنکور تیس با انتشار اپلیکیشن پرسمان کنکور تیس به کمک شما میاد تا هر موقع از شبانه روز که مشکلی داشتید سریع سوال خودتون رو بپرسید و جوابتون رو بگیرید. مدت ها بود این نیاز رو در دانش آموزان دیده بودیم که به دلیل این که دسترسی همیشگی به مدرس خود یا مشاور نداشتند سوالی ذهنشون رو درگیر می کرد و نمیتونستند قبل از این که این سوال رو حل کنند تمرکز کنند یا به ادامه ی درسشون بپردازن بخاطر همین تصمیم گرفتیم این اپلیکیشن کاملا رایگان رو طراحی کنیم تا این نیاز دانش آموزان رو برطرف کنیم. از درس های زیست و شیمی گرفته تا دیفرانسیل و حتی سوالات مشاوره ای که ممکنه براتون پیش بیاد رو میتونید در این اپلیکیشن بپرسید تا جوابتون رو سریع بگیرید. شما برای این که سوال خودتون رو بهتر بتونید بپرسید و منظورتون رو بهتر بتونید برسونید حتی میتونید عکس و ویدئو هم همراه با متن سوالتون آپلود کنید!

این اپلیکیشن کاملا رایگان بوده و حتی بدون تبلیغات می باشد. امیدواریم مورد استفاده ی علمی دانش اموزان عزیز قرار بگیرد و نهایت استفاده را از این اپلیکیشن ببرند. همواره بخشی از رسالت آکادمی کنکور تیس که توسط اعضای هیات مدیره مورد توجه قرار گرفته تحقق عدالت آموزشی در کشور بوده لذا تمام تلاش خود را خواهیم کرد که هر دانش آموزی با هر سطح مالی و از هر جای کشور که باشد بتواند به راحتی برای کنکور مطالعه کند. امیدواریم انتشار این اپلیکیشن نیز گامی در همین جهت بوده باشد. 

برای دانلود این اپلیکیشن میتوانید از طریق بازار اقدام فرمایید:

دانلود اپلیکیشن پرسمان کنکور تیس از بازار