بودجه بندی خلاقیت نمایشی 

 

سلام دوستان خوب هنری عزیز! امروز براتون بودجه بندی خلاقیت نمایشی رو گذاشتیم که کاری از کانون فرهنگی آموزش (قلم چی) هستش .

 

دانلود بودجه بندی خلاقیت نمایشی 

 

بیشتر بدانید بودجه بندی خلاقیت نمایشی 

بچه های هنر امیدواریم حالتون خوب باشه و غبراق و خوش و خرم باشین! کنکور هنر همون طور که میدونین با حجم بسیار بالایی که داره یکی از سخت ترین کنکور های ایرانه و نیاز به مطالعه ی زیادی داره. البته مطمئنا شما ازین مطالعات خسته نمیشین چون هنر رو از روی علاقه انتخاب کردین و عاشقشین! هر چی بیشتر در مورد مثلا تاریخ هنر بدونین بیشتر کیف میکنین و با اراده و انرژی کامل پیش میرین. حتما در آزمون های آزمایشی شرکت کنین (که در حال حاضر فقط قلم چی و سازمان سنجش برگزار کننده ی کنکور های آزمایشی هنر هستن) با برنامه ی همون آزمون ها پیش برین و خیالتون رو از بابت برنامه ریزی راحت کنین. شاید به جرات بشه گفت آکادمی کنکور دانشگاه تهرانی ها یکی از معدود موسسات کنکوری هستش که در زمینه ی کنکور هم فعالیت میکنه شما هم میتونین مشاوره و حتی کلاس بگیرین و از دانشجویان رشته های هنر دانشگاه تهران که در دانشکده ی هنرهای زیبا درس میخونن کمک بگیرین. ایشالا که شما هم تا چند وقت دیگه هم کلاسیشون میشین و با همون مشاورا و مدرسان دوست میشین!

حتما سعی کنین دروس شیرین هنر رو با دوستای هنریتون با هم بخونین و گروه های مطالعاتی تشکیل بدین این کار باغث میشه هم از هم چیز یادبگیرین هم سواد خودتون بیشتر بشه. وقتی شما چیزی رو به کسی تدریس میکنین دیگه توی ذهن خودتون کامل تثبیت میشه و دیگه نیازی به مرور نداره تازه میتونین در کنار خوندن دروس با هم در مورد رشته های مورد علاقتون حرف بزنین و از فعالیت های هنری خودتون با هم صحبت کنین!  خلاصه این که خوندن برای کنکور هنر نه تنها دشوار نیست بلکه خیلی هم شیرین و زیباست!

به امید دیدن شما در دانشگاه تهران دانشگاه برترین های ایران