جزوه جامع شیمی کنکور

عرفان مرادی مدرس شیمی آکادمی رو حتما میشناسید کسی که چندین رتبه برتر از تدریسش بهره بردند. طبق درخواست بچه های شهرستان که نمی تونستند از تدریس فوق العاده ی ایشون بهره ببرند ما جزوه ی کلاس ایشون رو که برای بچه های کنکور ۹۶ آماده شده البته این جزوه توسط خود استاد مرادی تغییرات زیادی داده شده که برای بچه هایی که به صورت خودآموز استفاده می کنند هم مورد استفاده قرار بگیره. رویکرد و هدف این جزوه این هستش که تمامی بخش های شیمی رو به صورت مفهومی و در عین حال ساده همراه با نکات کنکوری گفته یعنی شما با خوندن این جزوه هم مفهومی یاد خواهید گرفت و هم این که میانبر ها و فرمول ها و نکات تکنیکی رو هم یاد میگیرید چرا که توی کنکور شما هم باید تکنیک داشته باشید و هم این که مفاهیم رو خوب یاد گرفته باشید و وقتی این دو به کمک هم بیان شما میتونید خیلی خوب شیمی کنکور رو پاسخ بدید.


دانلود جزوه ی ریدینگ کنکوراین جزوه شامل چی هستش؟

در این جزوه هر آنچه که یک دانش آموز کنکوری برای زدن ۱۰۰ در درس شیمی احتیاج داره گنجانده شده. این جزوه محصول ساعت ها تلاش و ویرایش و تجربه بوده که بدون شک چنان چه شما به طور کامل و با دقت مطالعه کنیدش باعث خواهد شد که در کنکور سراسری از درس شیمی هیچ ترسی نداشته باشید و شیمی به نقطه قوت شما تبدیل بشه. این جزوه قبلا بدون اجازه ی آکادمی و استاد مرادی پخش شده بود که البته با این نسخه از جزوه بسیار متفاوت هست چون اون جزوه صرفا از روی کلاس نوشته شده بود اما این جزوه به صورت تایپی هم هست و علاوه بر نکاتی که سر کلاس گفته شده بخش هایی هم مخصوصا برای کسایی که سرکلاس نبودند و میخوان از جزوه استفاده کنند اضافه شده. ضمن این که این جزوه مخصوص کنکور ۹۶ تالیف شده و برای دانش آموزان عزیزی که میخواهند در کنکور ۹۶ شیمی رو بترکونن بهترین منبع درسی خواهد بود! 

همچنین صفحاتی از این جزوه به عنوان نمونه از طریق لینک زیر قابل دانلود می باشد.

دانلود نمونه جزوه شیمی 


نحوه خرید و قیمت:

این جزوه فعلا به صورت دانلود در ازای پرداخت ارائه میشه و به صورت پرینتی نیست. برای خرید کافیه روی لینک زیر کلیک کنید تا وارد صفحه ی پرداخت بانک بشید و پس از پرداخت لینک جزوه رو دریافت کنید و اگر مایل بودید خودتون پرینت بگیرید

قیمت جزوه : ۱۹ هزار تومان می باشد.