جزوه دما و گرمای فیزیک دهم

امروز برای بچه های گل دهمی ریاضی فیزیک و تجربی جزوه دما و گرمای فیزیک دهم رو براتون گذاشتیم تا از طریق لینک زیر بتونید دانلود کنید. در این جزوه کلیه مباحث این فصل یعنی فصل چهارم فیزیک دهم اومده. یه سری سوال و پاسخ هم در بین درسنامه ها اومده تا بتونید مرور کنید و با شکل سوالات هم آشنا بشید.

دانلود جزوات کنکوری

 

دانلود جزوه دما و گرمای فیزیک دهم

 

بیشتر بدانید جزوه دما و گرمای فیزیک دهم

دانلود رایگان جزوات کنکوریخیلی از بچه های سال دهم میپرسن که چند ساعت باید در روز مطالعه بکنن. این سوال جواب دادن بهش نیاز به جزئیات آموزشی و عادات مطالعه و روش مطالعه و منابع دانش آموز داره و نمیشه جواب کلی برای همه داد. اما نکته ای که باید مورد نظر قرار داد اینه که شما باید تمرکز خودتون رو روی مفهومی یاد گرفتن درس ها بگذارید و جوری ساعت مطالعتون رو تنظیم کنید که نه زیاد بهتون فشار بیاد و نه این که نتونید از پس درس ها بربیاید. سال دهم سعی کنید خود مطالب درسی رو مسلط بشید روشون و نیازی نیست در واقع که بخواین تست بزنید ضمن این که سعی کنید انرژی خودتونو تخلیه نکنین که بعدا در پایه های بعد خسته بشید. 

از طرفی هم این طوری نشه که درس های دهم رو نتونید خوب بخونید و کامل ببندید سعی کنید کوچکترین نکته ابهام و سوالی براتون از سال دهم نمونه و کامل مباحث کتاب درسیو مفهومی یاد بگیرید. تا بتونید سال یازدهم خودتون رو راحت برای امتحانات نهایی آماده کنید و مروری هم بر درس های سال دهم داشته باشید و در تابستان سال یازدهم هم انقدر دهم رو مرور کرده باشید که دیگه خیلی راحت باشه براتون خوندن و مرورش. 

در مورد آزمون هم همون طور که قبلا گفتیم برای سال دهم نیاز به ثبت نام آزمون نیست. و بهتره که شما خودتون درس ها رو به صورت مفهومی یاد بگیرید و در پایه دوازدهم برای ثبت نام آزمون اقدام کنید. بعضیا فکر میکنن هر چی زودتر شروع کنن به تست زدن بهتر میتونن کنکور بدن در صورتی که خود فرایند تست زنی رو میتونید توی زمان خیلی کوتاهی و بعد از سه چهار تا آزمون یاد بگیرید. مهم تر از اون قضیه ، سیر نرمال مطالعه ی شما و درک تمامی مطالب و نکات کنکوری درس هایی هست که باید بخونید. پس سعی کنید سیر نرمال رو طی کنید. بچه ها فکر میکنن کسایی که تک رقمی میشن کارای خارق العاده و غیرنرمال انجام میدن درصورتی که اصلا این طور نیست فقط فرقشون اینه که جدی تر کار میکنن و با هدف تر و همین طور صحیح تر.