جزوه ریدینگ زبان کنکور

حتی دانش آموزایی که زبانشون خیلی خوبه هم توی ریدینگ مشکل دارند خب امروز کاری کردیم که این مشکل تا حدی برطرف بشه یه جزوه ی فوق العاده از جناب اقای شکوهی از کانون قلم چی که به شما کمک میکنه بتونید ریدینگ رو در کنکور بهتر باهاش مواجهه بشید این شما و این هم جزوه ریدینگ زبان کنکور:

دانلود جزوات کنکوری

دانلود جزوه ریدینگ زبان کنکور

برای خرید جزوه ی معروف ریدینگ آکادمی اینجا کلیک کنید

 

بیشتر بدانید جزوه ریدینگ زبان کنکور

کنکوریه سری از بخش هایی از کنکور هست که تمرین توشون خیلی اثر داره مثل همین بخش درک مطلب یا همون ریدینگ. شما هر چی که ریدینگ کار کنید باز هم کمه. البته این به این معنی نیست که جزوه هایی مثل بالا به دردتون نمیخوره نه تازه این جزوه ها تکنیک هایی که خودشون بر اثر تجربه بدست اومدند رو به شما منتقل میکنند ولی باز هم شما باید تمرین و تکرار بکنید تا این تکنیک ها دستتون بیاد همون طور که از اسم تکنیک برمیاد فقط توی عمل هستش که میشه ازشون بهره برد فرض کنید بشینید کل جزوه ی بالا ر حفظ کنید این به دردتون نمیخوره بلکه باید با تکنیک های اون سراغ متن های مختلف برید و سعی کنید استفاده از اون ها رو تمرین کنید.

یکی از مهم ترین علل اشتباه تست زدن بچه ها توی درک مطلب زبان این هستش که خیلی بی دقتی میکنند حتما برای شما هم پیش اومده توی آزمون سوال رو اشتباه جواب میدید و وقتی توی خونه بررسی می کنید می بینید که چقدر عجیب بوده که چنین تستی به این سادگی رو اشتباه جواب دادید علت این امر بی دقتی هستش چون سوالای درک مطلب آخر دفترچه ی عمومی قرار داره و استرس تمام شدن وقت هم باهاش عجین هست بچه ها با عجله به سوالات جواب میدن و تست ها رو اشتباه جواب میدن. اولا باید در نظر بگیرید که خالی گذاشتن تست خیلی بهتر از اشتباه جواب دادنه و ثانیا این که باید تمرین کنید حتی اگه وقت کم بود با سرعت ولی در عین حال با کمال آرامش به سوالات پاسخ بدید. 

نکته ی دیگه ندونستن کلمه های جدید در ریدینگه که توی این جزوه به خوبی بهش اشاره شده و راه حل های مناسبی براش ارایه شده ولی بچه ها متاسفانه وقتی به چند کلمه جدید برمیخورند چه توی درک مطلب عربی چه توی درک مطلب زبان سریع به هم میریزند و دیگه نمیتونن جواب بدن به سوالات ولی با تمرین تکنیک های ارائه شده در این جزوه به لطف خدا میتونید به راحتی به این قسمت از زبان کنکور هم پاسخ درست بدید.