جزوه سینتیک کنکور

همون طور که میدونید سینتیک یکی از مباحث مهم شیمی هستش و نیاز به تمرین زیادی داره. امروز جزوه سینتیک کنکور رو براتون گذاشتیم که هم شامل درسنامه ی مفهومی و کاربردیه و هم شامل سوالات چهار گزینه ای که میتونه در آماده کردن شما برای این مبحث مهم کمک کنه.

دانلود جزوات کنکوری

دانلود جزوه سینتیک کنکور

 

بیشتر بدانید جزوه سینتیک کنکور

دانلود رایگان جزوات کنکوریخیلی از کنکوری ها مخصوصا توی این زمان از کنکور دچار افسردگی و ناامیدی میشن و یه جورایی از درس زده میشن مخصوصا که اگر دانش آموز پیش دانشگاهی باشند و امتحانات نوبت اول رو درپیش داشته باشن که دیگه شرایط بدتری هم از لحاظ روحی خواهند داشت. 

ببینید بچه ها در درجه اول اینو در نظر بگیرید که هر وقت آدم با مشکلی رو به رو بشه به جای این که روی مشکل تمرکز کنه باید روی حل کردن مشکل فکر کنه. فرض کنید شما با یک مساله ی ریاضی رو به رو میشید آیا بیشتر وقتتون رو میذارید رو فکر کردن این که جواب رو ندارید یا این که چه جوری جواب رو پیدا کنید؟

سعی کنید دربرخورد با مشکلات در راه کنکور به دنبال راه حل باشید و فقط به خود مشکلات فکر نکنید! راحتی بدون مشکل بدست نمیاد کسی حق استراحت زیر سایه ی درخت زو داره که ساعت ها زیر نور خورشید راه رفته باشه. اتفاقا اگر شما به چنین مشکلاتی در مسیر راه برخورد کنید معنیش این هست که در راه درستی قدم گذاشتید و اگر همه چیز بر وفق مراد باشه معنیش این خواهد بود که یه جای کار می لنگه! هیچ آدم موفقی بدون شکست خوردن موفق نشده ، هیچ انسان پیروزی بدون تلاش و سختی و مواجهه با مشکلات به پیروزی نرسیده و نخواهد رسید. شما هم از این قاعده مستثنی نیستید برای رسیدن به موفقیت در کنکور و رسیدن به رشته ی دلخواه خودتون در یک دانشگاه معتبر می بایست تلاش زیادی بکنید ، با مشکلات زیادی رو به رو بشید و حلشون کنید و با تمام اراده جلو برید. یکی از راز های رتبه های تک رقمی و دو رقمی کنکور در همین سرسختی و تلاش مضاعف و صبر و بردباری در برابر مشکلات موجود بوده مگرنه اگه مثل بقیه بچه ها زیر این مشکلات و فشار زیاد کمر خم می کردند مسلما راه به جایی نمی بردند و نمی تونستند به موفقیت در کنکور سراسری برسند. پس سعی کنید به جای درگیری با استرس و اصطراب و وسواس ، به فکر راه حل باشید و اگر کسی نمیتونه بهتون کمک کنه از رتبه های تک رقمی و دو رقمی به عنوان مشاور استفاده کنید.