جزوه عربی ۳ امتحان نهایی

بچه های خوب سومی امروز براتون جزوه عربی ۳ امتحان نهایی رو از استاد اسماعیل خان مدرس عربی آکادمی کنکور تیس گذاشتیم امیدواریم از این جزوه نهایت استفاده رو ببرید و در درس عربی نمره ی ۲۰ رو بگیرید!

دانلود جزوات کنکوری

 

دانلود جزوه عربی ۳ امتحان نهایی

 

بیشتر بدانید جزوه عربی ۳ امتحان نهایی

دانلود رایگان جزوات کنکوریبچه ها امتحانات نهایی داره کم کم نزدیک میشه و شما باید خودتون رو برای موفقیت در این امتحانات آماده کنید درسته که تاثیر معدل شما به صورت مثبت خواهد بود ولی همین تاثیر مثبت هم میتونه کمک بسیار زیادی به شما بکنه چرا که اگر در کنکور در یک درس تراز پایینی داشته باشید میتونه به کمکتون بیاد و خیالتون رو هم از لحاظ کنکور تا حدودی راحت کنه. ضمنا نمره اوردن توی امتحان نهایی خیلی آسون تر از نمره اوردن توی کنکور هستش . کافیه شما با روند سوالات آشنا بشید و سعی کنید طوری جلو برید که مطابق با کتب درسی و سلیقه ی طراحان امتحانات نهایی درس ها رو بخونید. تمرکز روی کتاب درسی و سوالات سال های قبل میتونه شما رو به خوبی برای امتحانات نهایی آماده کنه در صورتی که شما این دو تا کار رو انجام بدید یعنی کتب درسی رو به خوبی بخونید و سوالات سال های قبل رو هم بزنید خیلی راحت میتونید در تمامی درس ها ۲۰ بگیرید.

جزوه عربی ۳ امتحان نهایی هم که براتون گذاشتیم به قلم توانای استاد اسماعیل خان هستش که بدون شک بهترین مدرس و مولف عربی کنکور هستند و دانش آموزانی که باهاشون کلاس داشتند و یا از تالیفات ایشون استفاده کردند به این امر واقف هستند با مطالعه ی این جزوه ی فوق العاده و حل سوالات اون میتونید خودتون رو به خوبی برای عربی در امتحانات نهایی آماده کنید. فراموش نکنید که عربی هم در امتحانات نهایی و هم در کنکور درس سرنوشت سازی هستش و گرفتن نمره ی خوب در اون میتونه مستقیما روی آینده ی شما تاثیر بذاره! پس این درس رو جدی بگیرید و اگر بهش علاقه ندارید سعی کنید نگذارید این عدم علاقه مانع جلو رفتن شما بشه.

ضمنا بچه ها یادتون باشه که درس ها رو برای شب امتحان نذارید شب امتحان لزوما منظورمون همون شب قبل امتحان نیست بلکه اگه یه درسی دو روز فرجه داره منظورمون اینه کل سرمایتون رو توی اون دو روز نذارید سعی کنید از همین الان کم کم جمع بندی کنید دروس رو و با تمام قوا جلو برید که در فرجه ی هر درس فقط یه مرور سریع داشته باشید.