جزوه لغات زبان پایه دهم

بچه ها امروز توی این جزوه ای که در اختیارتون میذاریم تمامی لغات پایه دهم به همراه تلفظ ، معنی و مترادف ها و همین طور افعال بی قاعده ای که باید بلد باشید رو جمع کردیم. با دانلود جزوه لغات زبان پایه دهم تمامی لغاتی رو که از زبان دهم باید بلد باشید رو میتونید یک جا داشته باشید.

 

دانلود جزوات کنکوری

دانلود جزوه لغات زبان پایه دهم

 

بیشتر بدانید جزوه لغات زبان پایه دهم

دانلود رایگان جزوات کنکوریتغییراتی که زبان سال دهم نسبت به زبان دوم دبیرستان قدیم داشته خیلی محسوس هستش. در کتاب درسی جدید بیشتر به کاربرد های زبان پرداخته شده که برای دانش آموزان کارایی تر هم هستش. البته متاسفانه برخی از دبیر ها روند کتاب درسی جدید رو پی نگرفتند و به همون سبک و سیاق کتاب قدیمی درس میدن ولی دانش آموزان خودشون میتونن با کمی تلاش از این کتاب درسی جدید که با استاندارد های آموزشی زبان نگاشته شده نهایت بهره رو ببرند.

یکی از سوالاتی که خیلی از دانش آموزان دهمی دارند اینه که ایا زبان دهم در کنکور خواهد بود یا خیر. به این پرسش نمیشه جواب دقیق داد چرا که تا منابع رسمی از طرف سازمان سنجش اعلام نشه چیزی مشخص نیست ولی به احتمال زیاد مثل زبان دوم دبیرستان که در کنکور نظام قدیم نمیومد زبان پایه دهم هم در کنکور نخواهد بود. البته این به این معنی نیست که شما نباید روش سرمایه گذاری کنید چرا که زبان مثل ریاضی میمونه و شما نمیتونید با حذف یک گام ، گام های بعدی رو یاد بگیرید پس بهتره که نهایت تلاش خودتون رو بکنید که کلیه مطالب زبان پایه دهم رو یاد بگیرید. در میان مباحث زبانی در زبان انگلیسی مهم ترین عنصر لغت هستش. حتی در سوالات گرامر هم تا حدودی با داشتن آشنایی کامل با لغات و معنای کاربردی کلمات میشه بهشون پاسخ درست داد. پس سعی کنید با استفاده از همین جزوه تمامی لغات پایه دهم رو یاد بگیرید تا دامنه ی لغاتتون بالابره و در کنکور به مشکل برنخورید. در این جزوه تلفظ صحیح کلمات هم اومده که سهم بزرگی در یادگیری لغات دارند درسته که توی کنکور از شما تلفظ نمیخوان ولی به هر حال دونستن تلفظ صحیح کلمات هم در آینده به کار شما خواهد آمد و هم این که شما وقتی تلفظ یک کلمه رو بدونید راحت تر میتونید اون رو حفظ کنید و بیشتر در حافظه ی شما باقی خواهد موند.