جزوه نقد ادبی و سبک شناسی 

شاهکاری از جناب آقای امیر علی حافظی یک جزوه ی فوق العاده برای بچه های گل انسانی مطابق کنکور 95. همون طور که میدونین در ادبیات تخصصیتون از این مبحث چیزی حدود 8 الی 10 تست میاد (سبک و نقد ادبی روی هم) که برای پاسخ دادن به این تست ها به صورت کاملا حرفه ای این جزوه تعبیه شده. جناب آقای حافظی یکی از کسانی هستند که همواره برای بچه های گل انسانی دل سوزوندن و تلاش کردند که منابع خوبی برای بچه های انسانی تهیه کنند از اون جایی که متاسفانه سهم بچه های انسانی در زمینه کلاس کنکور و کتاب های کنکور و جزوات زیاد نیست ما تصمیم گرفتیم در این زمینه دست به اقدام بزنیم و هم کلاس ادبیات تخصصی (اقای دهقانی) و هم این جزوه و جزوه ی عروض و قافیه (از اقای بیگی) رو براتون تهیه کردیم. چه کنیم ارادت خاصی به بچه های انسانی داریم!

این جزوه در 56 صفحه آماده شده و شما را در این زمینه ی نقد ادبی و سبک شناسی خبره میکنه!

قیمت این جزوه ی ارزشمند تنها 5 هزار تومان است! ارزش واقعی جزوه خیلی بیشتر هست اما آقای حافظی به دلیل این که زیاد به بچه ها فشار نیاد این جزوه رو با این قیمت ارزان در اختیار شما عزیزان قرار دادند. این جزوه بخشی از کتاب ادبیات تخصصی آکادمی هستش که احتمالا برای ادبیات سال آینده چاپ خواهد شد. 

طرز تهیه جزوه :»

 دانلود پی دی اف جزوه :

5 هزار تومان

ابتدا از طریق لینک زیر بهای جزوه رو پرداخت می کنید و سپس لینک دانلود برای شما می آید که میتوانید به راحتی دانلود کنید. در هر مرحله ای از پرداخت و دانلود مشکلی پیش آمد می توانید با شماره تلفن آکادمی ۸۸۶۸۳۹۱۵-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

خرید و دانلود