جزوه کنکوری آمار

جزوه کنکوری آمار رو میتونین از طریق لینک زیر دانلود کنید آمار یکی از واقعا راحت ترین مباحث کنکور هستش که با مطالعه ی خیلی کمی میشه خیلی خوب بهش جواب داد برای درس آمار کافیه کتاب درسی رو با یه جزوه ی خوب مثل همین جزوه یا یک کتاب کنکور خوب داشته باشید و با دقت از روش بخونید نسبت به بقیه مباحث کنکور ، آمار واقعا اسون هستش و حیفه که نزنینش!

 

 

دانلود جزوه کنکوری آمار

 

بیشتر بدانید جزوه کنکوری آمار

استراحت!

شاید کمتر جایی که مربوط به کنکور صحبت کنن از استراخت صبحت کنن! ولی استراحت خوب و با کیفیت به اندازه ی مطالعه ی سفت و سخت مهمه! این که شما استراحت کافی داشته باشین و علاوه بر کافی بودن ازش لذت ببرین. خیلی از بچه ها مثل ربات میخوان بیست و چهار ساعته درس بخونن چنین چیزی امکان نداره! شما برای این که بتونین مطالب رو بهتر یاد بگیرین به استراحت احتیاج دارین تا هم از لحاظ ذهنی و هم از لحاظ روحی انرژیتون برگرده و هم از لحاظ بدنی ریکاوری بشین!

اما این رو از ما نصیحت بشنوین سعی کنین توی استراحتتون فیلم نبینید! مخصوصا سریال! و مخصوصا سریال های طولانی! چون ذهنتون رو مشغول به خودش میکنه شاید شما بگین خب یک ساعت سریال دیدن در روز به جایی ضرر نمیزنه اما ماهیت سریال این هستش که ذهن شما رو تا قسمت بعد درگیر خودش بکنه. پس تا جایی که میشه از فیلم و علی الخصوص از سریال ها دوری کنین!

سعی کنین توی استراحتتون از مواد غذایی مورد علاقتون استفاده کنید یه جورایی به خودتون پاداش بدین که این استراحتی که الان دارین میکنین به خاطر تلاش و زحمت و درس خوندنیه که داشتین. زمان استراحتتون رو کنترل شده داشته باشید و سعی کنید تا امکانش هست همه چیز توی زندگیتون تعادل خودش رو حفظ کنه.

یاد خدا هم میتونه باعث آرامش قلبتون بشه و ارتباط با خدا میتونه از همه چیز براتون لذت بخش تر باشه . توی زمان استراحتتون تا میتونین لذت ببرین و این نکته رو فراموش نکنین

هنگام درس فقط درس ، هنگام استراحت فقط استراحت

وقتی درس میخونین یاد استراحت نیفتین و کم کم شل بشین! وقتی هم استراحت میکنین استراحت خودتون رو با فکر و استرس درس خراب نکنین هر چیزی جای خودش رو داره!

خیلی از بچه ها میپرسن که چه مقدار زمان برای استراحت در هفته کافیه ؟ شاید بشه گفت که یک نصفه روز در کل هفته خوب باشه. شما نباید از الان تا کنکور روزی باشه که اصلا درس نخونین حتی روز 1 فروردین هم حتی شده یک ساعت دو ساعت درس بخونین و به مطالعه بپردازین!