جزوه ی معجزه ی ریدینگ و کلوز تست

اگر دنبال معجزه توی مهارت ریدینگ و کلوز تست هستید این جزوه برای شما آماده شده! حتی کسایی که زبانشون قویه هم در بخش ریدینگ و کلوز تست مشکل دارند، درواقع اکثر بچه ها توی همین دوبخش هست که نمیتونن سوالات رو خوب جواب بدند و درصد بالایی بدست بیارند. اما دیگه لازم نیست هیچ هراسی از درک مطلب و کلوز تست داشته باشید چون قراره به راحت ترین مبحث در کنکور براتون تبدیل بشه.

همون طور که گفتیم درک مطلب و کلوز تست یک مهارته و وقتی شما یک مهارت رو یاد بگیرید دیگه فراموشتون نمیشه. اگر کسی دوچرخه سواری رو یاد بگیره حتی اگه ده سال هم دوچرخه نداشته باشه باز هم میتونه دوچرخه سواری کنه. کافیه که شما یکبار برای همیشه مهارت درک مطلب رو فرابگیرید تا دیگه هیچ مشکلی در هیچ آزمونی حتی آزمون های سطح بالاتر از کنکور نداشته باشید.

مولف این جزوه استاد ایران پور هستند که نیازی به معرفی ندارند ایشون رییس هیات مدیره آکادمی ، دانش آموخته ی ادبیات انگلیسی دانشگاه تهران و مولف کتاب جامع زبان آکادمی هستند که پیشنهاد می کنیم حتما اون کتاب رو هم تهیه کنید. (در اون کتاب ریدینگ و کلوز کار شده ولی این جزوه مسلما کامل تر و تخصصی تر در این زمینه کار کرده)دانلود جزوه ی ریدینگ کنکوراین جزوه شامل چی هستش؟ 

این جزوه به ۵ قسمت مهم تقسیم میشه:

۱٫درسنامه ی کامل آموزش مهارت درک مطلب به روش هرمونتیک 

۲٫درک مطلب های تالیفی

۳٫درسنامه ی کامل آموزش مهارت پاسخگویی به تست های کلوز 

۴٫کلوز تست های تالیفی

۵٫لغات خارج از کتاب که برای قسمت ریدینگ کنکور ضروری هستند

برخلاف دیگر منابع موجود در بازار برای درک مطلب ، بخش اعظم این جزوه به آموزش پرداخته شده و متن های تمرینی بخش کوچک تر این جزوه رو دربرمیگرند در واقع تمامی نکات و مواردی که باید هنگام پاسخ دادن به درک مطلب درنظر گرفته بشه به صورت کاملا تشریحی در این جزوه توضیح داده شده. ضمن این که با حل تمرین ها هم میتونید مهارت هایی که توی بخش آموزشی جزوه رو یادگرفتید رو تمرین کنید. 


سوالات متداول پاسخ به سوالات متداول:

سوال: من همیشه یک یا دو تست از درک مطلب رو اشتباه پاسخ میدم دلیلشم اینه که سرجلسه و حتی بعضا با دیدن پاسخ تشریحی باز هم فکر میکنم که جواب من درست بوده به نظرتون با این جزوه این مشکل من حل خواهد شد؟

جواب:له در طراحی تست های درک مطلب از دام های تستی زیادی استفاده میشه که اگه ازشون مطلع باشید خیلی راحت میتونید طرز فکر نویسنده ی متن و پاسخ صحیح تست ها رو پیدا کنید

سوال:من سر جلسه وقتی میرسم به زبان وقت کم میارم حالا به نظرتون با این جزوه میتونم روی درک مطلب حساب باز کنم؟

جواب:در مورد این که چیکار کنیم که وقت کم نیاریم در کنکور بحث های زیادی توی سایت کردیم که حتما باید مطالعه کنید اما به هرحال این جزوه اونقدر سرعت متن خوانی شما رو بیشتر میکنه که بتونید در کمترین زمان با بیشترین دقت به تست های درک مطلب و کلوز پاسخ صحیح بدید.

سوال:این جزوه رو کی باید مطالعه کنیم و در کجای برناممون قرار بدیم؟

جواب:همون طور که توضیح دادیم تست های درک مطلب و کلوز از نوع تست های مهارتی هستند (مثل قرابت معنایی یا آرایه ادبیات) یعنی وقتی شما روشون تسلط پیدا کنید دیگه برای همیشه تسلط پیدا خواهید کرد (حتی سال ها بعد از کنکور!) پس بهترین کار اینه که هرچی زودتر این مهارت ها رو کسب کنید تا دغدغه و نگرانی ای در آزمون های آزمایشی و کنکور خودتون نداشته باشید. 

سوال:بخش ریدینگ و کلوز کتاب جامع زبان آکادمی که به قلم همین نویسنده هم هست برای ریدینگ و کلوز کافی نیستند؟

جواب:شما با مطالعه ی کتاب جامع زبان آکادمی به تسلط زیادی در درک مطلب و کلوز خواهید رسید ولی این جزوه به طور تخصصی این دو بخش زبان یعنی درک مطلب و کلوز کار کرده و مطالبش در این زمینه بالطبع از کتاب بیشتره.

همچنین صفحاتی از این جزوه به عنوان نمونه از طریق لینک زیر قابل دانلود می باشد.

دانلود نمونه جزوه


نحوه خرید و قیمت:

این جزوه فعلا به صورت دانلود در ازای پرداخت ارائه میشه و به صورت پرینتی نیست. برای خرید کافیه روی لینک زیر کلیک کنید تا وارد صفحه ی پرداخت بانک بشید و پس از پرداخت لینک جزوه رو دریافت کنید. 

قیمت جزوه : ۱۱ هزار تومان می باشد.