جزوه ی معجون عربی کنکور

بهمن اسماعیل وندی مولف کتاب جامع عربی آکادمی کنکور تیس باز هم دست به قلم شد و این بار هم یک شاهکار خلق کرد. شاهکاری که بدون شک دانش آموزان را بهت زده خواهد کرد.  برای تهیه ی این جزوه چیزی حدود یک سال و نیم زحمت کشیده شده و به جز خود اقای اسماعیل وندی ، اساتید و دانش آموزان زیادی این جزوه رو مورد بررسی و تحلیل و ویرایش قرار دادند تا به این نسخه ای برسه که امروز شما میتونید ازش استفاده کنید. این جزوه به این سبب معجون نامیده شده که حتی دانش آموزان قوی در درس عربی هم در این مباحثی که این جزوه کار کرده ضعیف هستند و با خوندن این جزوه هرکسی حتی کسایی که عربی ضعیفی دارند میتونند به درصد بالایی در این درس برسند.


دانلود جزوه ی ریدینگ کنکوراین جزوه شامل چی هستش؟ 

  • ترجمه: همون طور که میدونید در عربی کنکور ترجمه بیشتر منبی بر قواعد هست و با دانستن نکات خاصی از قواعد به سرعت میتونید تست های ترجمه رو جواب بدید. در منابع مشابه موجود در بازار ، به شما برخی از این قواعد رو میگن ولی این جزوه علاوه بر این که آگاهی شما رو نسبت به این قواعد افزایش میده یه سری تکنیک ارائه میکنه که به سرعت شما هم کمک میکنه و در یک چشم بهم زدن شما رو به جواب میرسونه.
  • مفهوم: قرابت معنایی خودش سخته چه برسه به این که به عربی باشه! علاوه بر مثال ها و تست های زیادی که در این جزوه برای این قسمت تعبیه شده ، این جزوه به شما آموزش خواهد داد که چگونه عبارات به ظاهر پیچیده رو خیلی راحت متوجه بشید و جواب درست رو انتخاب کنید.
  • درک مطلب: میشه گفت همه ی کنکوری ها چه اونا که قوی اند توی عربی چه اونا که ضعیفند از این قسمت عربی خیلی میترسند و خدا خدا میکنن که روز کنکور بتونن تست های درک مطلب رو بزنن. درک مطلب عربی هم مثل درک مطلب زبان خوندنش قاعده داره و خیلی راحت میشه راه درست زدن تست های درک مطلب عربی رو یاد گرفت. بخش اعظمی از این جزوه به این مبحث پرداخته شده.
  • تشکیل: تشکیل هم باز به قواعد برمیگرده و یه سری نکات تکراری! که اگه شما این نکات تکراری رو که این جزوه کامل توضیح داده رو بدونید تست های تشکیل رو به راحتی میتونید حل کنید.
  • تجزیه و تحلیل: قیاشون ترسناکه ولی خیلی زود میشه باهاشون کنار اومد. رد گزینه خوراک این تست هاست. توی جزوه قدم به قدم به شما گفتیم چه جوری این تست ها رو حل کنید و سریع به جواب برسید (کلا یکی از ویژگی های خیلی خوب این جزوه توجهش به بحث زمانه یعنی همیشه برای شما راه حل هایی ارائه میده که شما بدون اتلاف وقت به جواب برسید)

در هر کدام از بخش های بالا درسنامه های کامل و کاربردی و جامع و تست های مرتبط با هر مبحث اومده و نکات و متد های جدید و منحصر به فردی رو معرفی کرده که شرط می بندیم تاحالا هیچ جایی ارائه نشده. شما با تهیه ی این جزوه و مطالعه ی دقیق اون قادر خواهید بود تا در تمامی بخش های ترجمه ، مفهوم ، درک مطلب ، تشکیل و تجزیه و تحلیل به تسلط کامل برسید و درصد بالایی در درس عربی کسب کنید.


نحوه خرید و قیمت:

این جزوه فعلا به صورت دانلود در ازای پرداخت ارائه میشه و به صورت پرینتی نیست. برای خرید کافیه روی لینک زیر کلیک کنید تا وارد صفحه ی پرداخت بانک بشید و پس از پرداخت لینک جزوه رو دریافت کنید و اگر مایل بودید خودتون پرینت بگیرید

قیمت جزوه : ۱۷ هزار تومان می باشد.