حل تمرین های هندسه پایه دهم

با توجه به این که کتاب های پایه دهم نسبت به قبل (دوم دبیرستان) عوض شده سعی کردیم از امروز در سایت برای دانش آموزان پایه دهم جزوه های مختلفی برای این پایه روی سایت بگذاریم. امروز حل تمرین های هندسه پایه دهم رو براتون آماده کردیم که استفاده کنید. امیدواریم ما رو از دعای خیرتون بی بهره نگذارید! 

دانلود جزوات کنکوری

 

دانلود جزوه حل تمرین های هندسه پایه دهم

 

بیشتر بدانید حل تمرین های هندسه پایه دهم

کنکورسوال بسیار مهمی که ذهن خیلی از دانش آموزان و دبیران محترم رو درگیر کرده این هستش که آیا وقتی منابع کنکور سراسری به این کتاب های جدید برسه سوالات کنکور به چه شکلی درخواهد آمد؟

هیچ کس به طور قطع نیمتونه به این سوال پاسخ بده ولی اون طور که معلومه با توجه به استاندارد تر شدن کتاب های درسی جدید و وقتی زیادی که براشون گذاشته شده میشه پیش بینی کرد که ان شاالله در کنکور هم سوالات استاندارتر خواهند شد. متاسفانه یکی از عواملی که کنکور انقدر برای بچه ها استرس آور شده همین غیراستاندارد بودن کتاب های درسی بود که با توجه به کتاب های جدید و ساختار خیلی خوبی که دارند ان شاالله این مشکل حل میشه و بچه ها هم در کنکور استرس کم تری خواهند داشت و احتیاج به منابع کمک درسی کمتر خواهد شد. البته این به این معنی نیست که دانش آموزان کتاب های کنکوری تهیه نکنند چرا که اتفاقا با توجه به ساختار جدید کنکور و کتاب ها نیاز به این منابع هم خواهد بود لکن برای فهم مطالب دیگر نیازی به منابع درسنامه ای نخواهد بود. به عبارتی دیگر پیشبینی ما این است که اکثر منابع کنکوری به سمت سوال های تالیفی خواهند رفت و درسنامه های به اصطلاح تکنیکی و اسطرلابی (!) اهمیت کمتری پیدا خواهند کرد.

با مطالعه ای که روی کتاب های درسی پایه دهم داشتیم به این نظر رسیدیم که واقعا این کتاب ها اختلاف بسیار زیادی با کتاب های قبلی دارند و شکر خدا دانش آموزان ایران عزیز از کتب درسی بهتری در آینده بهره مند خواهند شد که نوید بسیار خوبی برای پیشرفت کشور خواهد بود ، چرا که هم اکنون بسیاری از دانش آموزانی که وارد دانشگاه ها می شوند به دلیل غیراستاندارد بودن کتاب ها و سوالات کنکور شناخت خوبی از مفاهیم ندارند. همین امر باعث شده بود که برای مثال در درس هایی مثل ریاضی ۱ در دانشگاه های کشور تازه اساتید بخواهند مفاهیم ساده ی ریاضیات را به دانشجویان از نو تدریس کنند!