روش های تندخوانی برای کنکور

یکی از مهمترین ابزار بچه های رتبه ی برتر توی کنکور همین تندخوانی بوده و هست اگر شما هم میخواین روش های تندخوانی برای کنکور رو یاد بگیرید به شما پیشنهاد می کنیم مقاله ی زیر رو دانلود کنید و بخونید تا بیشتر با این ابزار ضروری برای کنکور آشنا بشید!

دانلود جزوات کنکوری

دانلود مقاله روش های تندخوانی برای کنکور

 

بیشتر بدانید روش های تندخوانی برای کنکور

دانلود رایگان جزوات کنکوریبچه ها حالا که بحث از تندخوانی شد بذارین یه چیزی رو بهتون بگیم کنکور فقط به وقت گذاشتن و زحمت کشیدن نیست! بلکه به یه سری هنر و ابزار هستش که با استفاده از اون ها میشه از خیلی هایی که بیشتر از ما وقت میذارن جلو زد. یکیش همین تندخوانیه، یکیش خلاصه نویسی ، یکیش برنامه ریزی درست و … 

این ها هنر هایی هستند که یک کنکوری باید بلد باشه. بذارین یه مثال بزنیم براتون یکی داشته یه درخت رو با تبر میبریده بهش میگن چرا نمیری اره برقی بگیری که زودتر کارت تموم بشه میگه وقت ندارم برم اره برقی بگیرم. این شده حکایت خیلی از کنکوری ها ، یعنی با استفاده از روش های قدیمی و غلط خودشون کارشونو ادامه میدن صرفا چون اون طوری احساس آرامش میکنن و محافظه کار شدن توی درس خوندن. ولی هر کنکوری موفقی باید بدونه که درس خوندن یه روتین مشخص نیست کسی در مطالعه ی برای کنکور موفقه که مدام خودش رو آنالیز کنه و در مورد عملکرد خودش کاملا آگاهی داشته باشه. 

دانش آموزان زیادی رو دیدیم ما که وقتی بهشون میگی برو تندخوانی یاد بگیر یا خلاصه نویسی کن میگن که وقتشو نداریم! یا حتی بعضیاشون جرات نمیکنن این کار ها رو بکنن چون تاحالا انجام ندادند! ولی تجربه ی ما رتبه های برتر این رو میگه که همون طور هم که قبلا گفتیم صرفا درس خوندن و وقت گذاشتن و زحمت کشیدن راه موفقیت توی کنکور نیست! بلکه باید زرنگ بود و در هر ثانیه در مورد ادامه ی روند مطالعاتی و کار هایی که انجام شده ، طوری که باید انجام میشده و کار هایی که باید اصلاح بشه فکر کنه و سریع و منطقی تصمیم بگیره. اینجاست که وجود یک مشاور کنکور که خودشم رتبه ی برتر بوده باشه میتونه به کمک شما بیاد تا بهترین تصمیم ها رو بگیرید و در راهی قدم بگذارید که مطمئن باشه و به موفقیت در کنکور سراسری و بدست اوردن رشته ی مورد علاقتون منجر بشه! وقتی آدم توی راه درست قرار بگیره و انگیزه برای رفتن داشته باشه دلیلی نداره که به هدف نرسه! پیشنهاد می کنیم حتما مقاله ی بالا که در مورد روش های تندخوانی برای کنکور هستش رو مطالعه کنید.