مشاوره انتخاب رشته کنکور ۹۶

هنوز کنکور تموم نشده بلکه مهم ترین مرحلش یعنی انتخاب رشته مونده! انتخاب رشته اهمیتش خیلی بالاست بار ها دیده شده کسایی که رتبه ی خوبی داشتن با یه انتخاب رشته ی غلط آینده ی اشتباهی در پیش گرفتند و کسایی که خیلی رتبه ی خوبی نداشتند و خیلی نا امید بودند با یک انتخاب رشته ی درست تونستن رشته و دانشگاه خوبی رو بیارند! 

امسال هم مثل سال های گذشته ما برای شما عزیزان مشاوره انتخاب رشته کنکور ۹۶ به بهترین شکل رو داریم. ما علاوه بر دیتابیس ها و آمار های دقیق و متنوعی که از قبولی های پارسال داریم و میتونیم احتمال دقیق قبول شدنتون در رشته و دانشگاه های مختلف رو بررسی کنیم ، سعی می کنیم تمام تلاشمون رو بکنیم که شما مسیر درست رو هم انتخاب بکنید و در این زمینه از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

در این که انتخاب رشته یکی از مهم ترین و حساس ترین انتخاب های هر فرد در زندگی هست هیچ شکی نیست. ما فقط یکبار زندگی میکنیم و امکان آزمایش و خطای انتخاب های مختلف رو هم نداریم. بحث انتخاب رشته هم واقعا بحث حساسیه و میتونه سرنوشت یک نفر رو تعیین کنه به همین سبب بهترین راه این هستش که از کسانی که کاملا با انتخاب رشته و فرآِیند اون آشنا هستند مشورت بگیریم. یک دانش آموز با رتبه ­ی ضعیف­تر و  انتخاب رشته صحیح به مراتب موفق تر از دانش آموزی با رتبه بهتر و انتخابی متوسطه. شاید فکر کنید با رتبه ه­ای ضعیف تر از دوستانتان، دیگر فرصتی برای رقابت با آنها در زمینه تحصیلی نخواهید داشت ولی در واقع یک انتخاب رشته صحیح شما را بار دیگر به آینده شغلی درخشانی امیدوار خواهد کرد.

اما کار هایی که تیم حرفه ای انتخاب رشته آکادمی کنکور تیس در فرآیند انتخاب رشته انجام خواهند داد

  • بررسی و آنالیز دقیق کارنامه ی شما و بدست آوردن درصد قبولی احتمالی شما بر اساس رتبه ی زیرگروه شما در رشته-دانشگاه های مختلف حتی با در نظر گرفتن عواملی مثل سهمیه های بومی ، قطبی و دیگر عوامل دخیل (با در نظرگرفتن دیتابیس های قدرتمندی که ما در اختیار داریم این اطلاعات به صورت کاملا دقیق خواهند بود)
  • ارائه ی چند لیست انتخاب رشته ی پیشنهادی به شما و بررسی کردن آن ها با توجه به نظرات خودتون و شرایطی که دارید.. ازون چند لیست پیشنهادی یک لیست هم به صورت نهایی به شما تحویل داده میشه که باز روش میتونید فکر کنید.
  • بررسی دقیق توانایی ها و علایق شما در رشته های مختلف توسط تست های استاندارد روانشناسی و مشاوره با مشاورین خبره ی آکادمی
  • بررسی کامل بازار کار رشته ها و شرایطی که برای موفقیت در هر رشته ای نیاز هست 
  • بررسی دقیق شهر ها و دانشگاه های مختلف کشور. همون طور که میدونید هر دانشگاهی توی همه رشته ها خوب نیست. حتی دانشگاه های برتر نسبت به هم توی بعضی رشته های رقابت دارند با هم.
  • مشاوره با اولیای شما (در صورتی که درخواست داشته باشید)

ازونجایی که وقت بسیار محدود هست و تعداد متقاضیان زیاد هستش بهتره که همین الان ثبت نام کنید. بعد از ثبت نام به شما نوبت داده خواهد شد برای مثال به شما میگیم ۱۰ مرداد ساعت ۵ تشریف بیاورید یا اگر تلفنی ثبت نام کردید اون موقع زنگ بزنید. 

انتخاب رشته ی امسال هم مثل سال های گذشته به سه شکل صورت میگیره:

۱٫انتخاب رشته حضوری:

هزینه انتخاب رشته ی حضوری که ۴۵ دقیقه به طول می کشد برابر با ۱۰۰ هزار تومان است. 

۲٫انتخاب رشته تلفنی:

هزینه انتخاب رشته ی تلفنی که نیم ساعت طول خواهد کشید برابر ۵۰ هزار تومان است. بعد از پایان انتخاب رشته تلفنی لیست ها رو هم براتون ارسال میکنیم.

۳٫انتخاب رشته آنلاین:

(اطلاعات کارنامه ای خود را برای ما میفرستید. ما هم لیست انتخاب رشته را برایتان ارسال میکنیم. هزینه انتخاب رشته آنلاین ۲۰ هزار تومان است

نحوه ثبت نام: 

از طریق فرم های زیر و یا واریز شهریه مورد نظر به شماره کارت ۵۰۲۲۲۹۱۰۴۶۳۴۶۲۰۹ بانک پاسارگاد به نام رضا ایران پور 

توجه داشته باشید پس از پرداخت شهریه انتخاب رشته باید سریعا به ما مشخصات خود را اطلاع دهید تا برای شما نوبت زده شود. 

شماره تماس ما : ۰۲۱۶۶۱۲۵۵۲۴ و ۰۲۱۸۸۶۸۳۹۱۵ 

آدرس » میدان انقلاب – ابتدای خیابان آزادی – خیابان نوفلاح – پ ۶۲

  • 0 ریال