مشاوره کنکور برای دهمی ها

تجربه بار ها ثابت کرده است که دانش آموزانی که از مشاوره ی درست یک رتبه ی برتر بهره میگیرند بهتر می توانند در کنکور بدرخشند و در این که داشتن یک مشاور و راهنما در زمینه ی تحصیلات کاملا ضروری هست شکی نیست مخصوصا برای بچه های سال دهم که اولین گروهی خواهند بود که کنکور را به شیوه ای جدید امتحان خواهند داد. مطالب درسی جدید و رویکرد جدید سازمان سنجش به این مطالب باعث شده مشاورنماهایی که صرفا بر اساس حفظیات مشاوره میدادند نتوانند در زمینه ی مشاوره به خوبی عمل نمایند لکن اعضای کادر مشاوره ی آکادمی تیس که همگی رتبه های برتر و آموزش دیده ی روانشناس های معروف کشور می باشند می توانند به خوبی شما را از همین سال دهم تا کنکور پیش ببرند و شما را از اشتباهات احتمالی مصون نگه دارند. همان طور که میدانید شما قرار نیست این مسیر را بار ها طی کنید که فرصت آزمایش و خطا داشته باشید قراره ان شاالله شما یک بار با موفقیت کامل این مسیر رو طی کنید چه بهتر که از وجود یک راهنما که این مسیر رو بلده استفاده کنید. این مسیر ، مسیر کم چاله ای نیست! یک اشتباه کوچیک میتونه شما رو از رسیدن به مقصود خودتون نگه داره! 

مشاوره های ما برای بچه های سال دهم شامل ارائه روش های صحیح مطالعه ، روش های درست تست زنی ، چگونگی نت برداری و خلاصه برداری ، کنترل احساسات و استرس و اضطراب و از همه مهمتر ارائه برنامه های شخصی و دقیق هست که با توجه به شرایط درسی و روحی و شیوه ی مطالعاتی خاص شما چیده میشه. این برنامه توسط مشاور شخصی خودتون که خودش رتبه ی برتر بوده و احاطه ی کامل بر مطالب درسی جدید دارد پیگیری نیز میشود و چنان چه در عمل کردن به برنامه های کوتاه مدت یا بلند مدت خود مشکلی داشتید ، مشکلات شما شناسایی و راه حل آن نیز به شما ارائه می گردد.

طرح های مشاوره ای ما برای بچه های دهم همون طرح های مشاوره ای برای بچه های کنکوری هستش و هزینه ها و شرایط دقیقا به همون شکل هست لذا برای ثبت نام مشاوره باید به لینک زیر برید و یکی از طرح هایی که مطابق با شرایط شماست رو انتخاب کنید. چنان چه در مورد طرح های مشاوره ای و یا شرایط مشاوره سوالی داشتید می توانید با یکی از شماره های ما که در پایین سایت هست تماس حاصل کنید و یا حضوری در دفتر ثبت نام ما تشریف بیاورید.

 

ثبت نام برای مشاوره