مشاوره ی کنکور ۹۷

مشاوره ی کنکور تجربی

یکی از سوال هایی که بعضی از بچه ها میپرسن اینه که اصلا لزوم داشتن مشاور چیه ؟ چرا باید برای کنکور مشاور داشت؟ 

خب از چند منظر میشه به این سوال جواب داد یکی این که تجربه نشون داده دانش آموزایی که مشاور داشتن بهتر تونسن نتیجه بگیرن. شما میتونید از طریق این لینک رتبه های برتری که سال های قبل از مشاورین ما مشاوره گرفتند رو ببینید:

افتخارات آکادمی

حضور یک مشاور در کنار شما برای کمک کردن به شما که بتونید مسیر پر پیچ و خم کنکور رو طی کنید مسلما میتونه برای شما خیلی فواید داشته باشه. شما فقط یکبار می خواین کنکور بدین و فرصت آزمون و خطا ندارید. پس بهترین کار این هستش که از یک مشاور که خودش این مسیر رو با موفقیت طی کرده کمک بگیرید یعنی رتبه های برتر سال های گذشته کسایی که بهتریناشون توی کادر ما هستند.

مشاوره ی کنکور تجربی

وجود یک رتبه ی برتر به عنوان مشاور چه کمکی میتونه بکنه؟

همون طور که گفتیم کادر مشاورین آکادمی کنکور تیس همگی رتبه های تک رقمی و دو رقمی سال های اخیر هستند. این مشاورین خبره کاملا با کنکور و مسائل اون آشنا هستند و خودشون این مسیر رو با موفقیت طی کردند. فرض کنید شما میخواین برین یه کوه صعب العبور رو فتح کنید از کسی کمک میگیرید که قبلا این کوه رو فتح کرده یا کسی که فقط در مورد اون کوه چیزایی شنیده؟ متاسفانه اکثر مشاورین کنکور کسایی هستند که اطلاعات دست دوم از رتبه های برتر دارند و خودشون رتبه های خوبی کسب نکردند توی کنکور. مسلما چنین شخصی در برابر کسی که کامل به کنکور مسلط هستش برای مشاوره گرفتن گزینه ی خوبی نیست!

لیست مشاورین ما رو میتونید از طریق لینک زیر ببینید:

کادر مشاوره ی آکادمی کنکور تیس

مشاوره ی کنکور تجربی

رتبه های برتر ممکنه بیان خوبی نداشته باشند و نتونن تجربه هاشونو منتقل کنن در این صورت باز هم مشاوره گرفتن از رتبه برتر منطقیه؟

همون طور که بالاتر هم گفتیم ما بهترین های رتبه های برتر رو توی کادر مشاوره ی تیس داریم. مسلما هر رتبه ی برتری مشاور خوبی نیست ولی هر مشاور خوبی حتما باید رتبه برتر باشه! هر سال رتبه های برتر زیادی هستند که ما از بین اون ها کسایی که بیان بهتری دارند و بهتر میتونن با دانش آموزان ارتباط برقرار کنند رو از طریق مصاحبه گلچین میکنیم. و بعد از اون هم دوره های روانشناسی رو میبینن رتبه های برتر تا بتونن خیلی راحت تر با دانش آموز ارتباط برقرار کنند و دانش آموز رو به صورت همه جنابه حمایت کنند.

مشاوره ی کنکور تجربی

برنامه ریزی هم همراه با این مشاوره ها هستش ؟ آیا برنامه ها چک هم میشه؟

یکی از ویژگی های خیلی خوب مشاوره ی ما این هستش که برای هر دانش آموز برنامه ی مخصوص خود اون دانش آموز داده میشه. متاسفانه اکثر مراکز مشاوره چنین کاری رو نمیکنن و یک برنامه ی مشخص رو برای همه بچه ها میدن ! این کار مثل اینه که یک پزشک برای همه بیمار ها یک نسخه بده! برنامه هایی که شما از مشاورین ما میگیرید برنامه هایی هستند که با توجه به قابلیت ها ، توانایی ها ، مشکلات ، سرعت مطالعه و بقیه فاکتور های شما کاملا برای شخص شما نوشته شده. عملکرد شما نسبت به برنامه هم توسط مشاورتون همیشه چک میشه و اگر مشکلی داشته باشید در اجرای برنامه به شما کمک میکنن تا اون مشکل رو حل کنید و برنامه ی بعدی رو با توجه به عملکرد شما در برنامه ی قبلی به شما میدن یعنی اگر مثلا یک ساعت از بودجه ی برنامه ی قبلی عقب افتادید سعی میکنن جبرانشو در برنامه ی بعدی با توجه به تکنیک های اصولی و علمی برنامه ریزی برای شما بگنجونن.

مشاوره ی کنکور تجربی

آیا صحبت های انگیزشی هم توسط مشاور انجام میشه؟ 

آدما برای انجام هر کاری نیاز به داشتن هدف و انگیزه دارند. کنکور هم از این مساله استثنا نیست. داشتن یک همراه ، مشاور و راهنما در کنار خودتون که خودش رتبه ی تک رقمی و دو رقمی بوده و داره در رشته ی مورد علاقه ی شما و در بهترین دانشگاه تحصیل میکنه مسلما به شما انگیزه خواهد داد. جدای از اون خود مشاور هم وقتی که احساس کنه شما نیاز به انرژی و انگیزه دارید مسلما به شما کمک میکنه تا انگیزه بگیرید.

مشاوره ی کنکور تجربی

روش های درست مطالعه و روش های درست تحلیل آزمون هم آموزش داده میشه؟

مشاورین ما به شما روش های درست مطالعه ی هر درس رو آموزش خواهند داد و اگر در روش مطالعه ی کلی شما مشکلی وجود داشته باشه حتما شما رو راهنمایی میکنن تا اون مشکل رو حل کنید. تحلیل آزمون هم همون طور که میدونید مساله خیلی مهمی هستش. مشاورین ما با آزمون ها هماهنگ هستند و سوالات آزمون ها رو همواره رصد میکنن در نتیجه بهتر میتونن شما رو در تحلیل آزمون کمک کنند. روش کلی تحلیل آزمون و این که چه کار هایی باید بکنید تا پرونده ی یک آزمون برای شما بسته بشه هم به شما یاد خواهند داد.

مشاوره ی کنکور تجربی

منابع خوب هم معرفی میشه؟

راز موفقیت توی کنکور خیلی ساده هستش. شاید بشه توی این عبارت خلاصش کرد:

منابع مناسب + برنامه ریزی درست + روش صحیح مطالعه + پشت کار و گذاشتن تایم کافی = رتبه ی عالی 

شما با گرفتن مشاوره از آکادمی کنکور تیس تمامی این فاکتور های موفقیت رو میتونید داشته باشید. هم به شما منابع مناسب معرفی میشه ، هم برنامه ی خوبی خواهید داشت ، هم روش مطالعه ی درست به شما آموزش داده میشه و هم اونقدر بهتون انگیزه میدیم که به اندازه ی کافی برای درس خوندن وقت بگذارید.

مشاوره ی کنکور تجربی

مشاوره ها فقط برای بچه های تهران هستش یا شهرستانی ها هم میتونن استفاده کنن؟

ما طرح های مشاوره ای مختلفی داریم برای مشاوره ی کنکور ۹۷ که به دو دسته تقسیم میشن : حضوری و تلفنی. بچه های تهران بهتر هستش که مشاوره ی حضوری بگیرند ولی بچه های شهرستان که دسترسی ندارند میتونن از خدمات مشاوره تلفنی ما استفاده کنند. در مشاوره ی تلفنی به جز تماس تلفنی ، از طریق تلگرام هم مدام با مشاورتون در ارتباط خواهید بود.

مشاوره ی کنکور تجربی

چطوری میتونم ثبت نام کنم؟

طرح های مشاوره ی کنکور ۹۷ توضیحش این پایین هستش شما میتونین حضوری بیاید دفتر مرکزی آکادمی کنکور تیس که در میدان انقلاب-ابتدای خیابان آزادی- خیابان نوفلاح-پلاک ۶۲ هستش و یا میتونید با شماره های ما تماس بگیرید ۰۲۱۶۶۱۲۵۵۲۴ و یا ۰۲۱۸۸۶۸۳۹۱۵٫ همچینن میتونین آنلاین ثبت نام کنید و آنلاین پرداخت کنید هزینه رو.

طرح سبز (تلفنی)

٢٠٠

تومان

٢٠٠

تومان

 • ماهیانه

 • هر هفته یکبار تماس

 • هر جلسه سی دقیقه تماس تلفنی

 • مشاوره و برنامه ریزی شخصی و پشتیبانی کامل از طریق تلگرام یا پیامک

 • نظارت شبانه روزی و پیگیری دقیق

طرح کنکوریار

۳۰۰

تومان

۳۰۰

تومان

 • ماهیانه

 • هر دو هفته یکبار جلسه حضوری

 • هر دو هفته یک بار تماس تلفنی

 • برنامه ریزی دقیق

 • ارایه پکیج جزوات آکادمی

تک جلسه ای تلفنی

۶۰

تومان

۶۰

تومان

 • چهل و پنج دقیقه تماس تلفنی

 • مشاوره ی انگیزشی و رفع استرس

 • مشاوره و پاسخگویی به سوالات داوطلب

 • معرفی منابع

 • بمب انرژی!

تک جلسه حضوری

۱۲۰

تومان

۱۲۰

تومان

 • یک جلسه مشاوره حضوری یک ساعته

 • محل مشاوره دفتر مرکزی

 • شنبه تا پنجشنبه ساعت 9 صبح تا 7 بعدازظهر

 • معرفی منابع

 • مشاوره ی فوق انگیزشی

مشاوره ی کنکور 97