مصاحبه با زاهد نجفی

همون طور که میدونید جزوه ی دین و زندگی آکادمی کنکور تیس (گروه آموزشی دانشگاه تهرانی ها) برای کنکور ۹۶ آماده شد. این جزوه مانند سال های قبل توسط
جناب زاهد نجفی عزیز نوشته شده کسی که واقعا استاد دین و زندگی است و هیچ کس نمی تواند ادعا کند که در دین و زندگی کنکور بیشتر از او می داند! جزوه ی جامع دین و زندگی آکادمی آنقدر معروف بوده و هست که نیازی به تبلیغ بیشتر نداره ولی یه سری سوالات متداول برای بچه ها پیش اومده که از اقای نجفی پرسیدیم. این شما و این هم جناب زاهد نجفی:

داوطلب کنکور ۹۶: استاد جزوه ی دین و زندگی آکادمی تیس رنگی هست و یا سیاه و سفید؟

استاد نجفی : تمام جزوه به صورت رنگی می باشد.

داوطلب کنکور ۹۶: استاد پکیج ویژه دین و زندگی آکادمی چند صفحه می باشد؟

استاد نجفی : تمامی جزوات  دین و زندگی ۱۰۰% ( سه سال روی هم) ،۲۰۰ صفحه می باشد.

داوطلب کنکور ۹۶: استاد در  این پکیج تست هم قرار دادید؟

استاد نجفی : خیر ، تست ها رو به روش جدیدی و رنگی با حل پاسخ تشریحی و تکنیکی ( حل سئوالات کنکور۹۵ تا ۹۰) برای هر ۳ سال در حال انجام شدن و آماده سازی می باشد. که دانش آموزان و داوطلبان کنکور می توانند در کنار خرید ویژه جزوه ی جامع ، جزوه تست ها را هم فراهم کنند.

جزوه ی دین و زندگی کنکورداوطلب کنکور ۹۶: استاد هر سال پکیج ویژه دین و زندگی آکادمی چند عدد جزوه دارد؟

استاد نجفی : هر سال  پکیج ویژه دین و زندگی ما شامل ۲ عدد جزوه می باشد. یه جزوه درسنامه و یه جزوه جمع بندی ، ۷۰% تدریس در درسنامه انجام شده است و ۳۰ % تدریس در جزوه جمع بندی انجام شده است. ( پس این دو جزوه مکمل هم هستند و برای هر سال هم باید خوانده شوند.)

داوطلب کنکور ۹۶: استاد کل پکیج چند عدد درسنامه و جمع بندی دارد؟

 استاد نجفی : در کل برای ۳ سال ، ۳ عدد جزوه درسنامه و ۳ عدد  جزوه جمع بندی. در مجموع ۶ عدد جزوه برای کل پکیج ( هر سال ۲ عدد جزوه) قرار داده شده است.

داوطلب کنکور ۹۶: استاد میشه درباره ی محتویات این پکیج توضیح بدید؟

استاد نجفی : بله ، محتویات جزوات ، برای این ۴۲ درس ۳ سال ، درسنامه های مفید برای هر درس قرار داده شده است ، غیر مفید مثل کتاب های بیرون که حجم دار باشد در این جزوات قرار نداده است. شما همین جزوات رو می خونید و تستی که مربوط به آن درسنامه هست و اومده را پاسخ می دهید. تمامی علت و معلول ها بحث شده  است ، تمامی ایات به همراه پیام آیات به همراه پیام آیات بحث شده است ، برای همه آیات کلید واژه و رمز قرار داده شده است ، دام های تستی مشخص شده است . حتی بنده مثل زیست شناسی رشته تحربی بنده اومدم قید های ( همه ف هر ،بعضی ، اکثر ، اغلب و….) بُلد و مشخص و بحث کردم.

داوطلب کنکور ۹۶: استاد می شود با این جزوه برای ۱۰۰ زدن توی آزمون ها و کنکور ۹۶ حساب کرد ؟

استاد نجفی : بله من مو رو از ماست بیرون کشیدم و رگ خواب این درس توی دستممه. همون طور که توی سایت آکادمی در قسمت فروش جزوه  شاهد هستید که از کنکور ۹۲ تا ۹۵ تطابق ۱۰۰% جزوات با سئوالات کنکور بوده است و تطابق ۸۰% سئوالات دین و زندگی کنکور ۹۵ در ۶ گروه ( ریاضی ، انسانی تجربی، هنر، زبان، خارج ازکشور)با پیش بینی مباحث احتمالی بوده .

داوطلب کنکور ۹۶: استاد راستی هر درس چقدر طول می کشد تا خواندن آن تموم شود؟

استاد نجفی : هر درس پکیج ویژه دین و زندگی آکادمی با جزوه جمع بندی آن را که بخوای بخونی تقریبا ۱۰ تا ۱۵ دقیقه طول میکشد تا تموم شود. هر ۴ درس هر سال رو که بخوای بخونی تقریبا ۴۵ دقیقه تا ۱ ساعت زمان می برد.

داوطلب کنکور ۹۶: استاد میشه جزوه دین و زندگی آکادمی تیس رو با کتاب های دین و زندگی کنکور موجود در بازار و دی وی دی های دین و زندگی کنکور موسسات کنکوری موجود در بازار مقایسه کنید و توضیح بدید؟

استاد نجفی : ببینید  دوستان هر حلقه دی وی دی دی برای این درس ، تقریبا ۲ ساعت زمان می برد تا ببینید و تموم شود کنکور یک مسابقه می باشد.زمان برای تو برگه برنده هست . شما یه روز از درس عقب بمونید تموم برنامه تون بهم می ریزد انگار یک ماه از درس عقب مونده اید. هر حلقه دی وی دی دینی  ، تقریبا ۲ ساعت زمان می برد تا ببینی و تموم شود و۲ ساعت باید بنویسی که در مجموع ۴ ساعت می شود. اون هم برای دیدن یک حلقه دی وی دی.!!!!  من به شما تضمین می کنم که شما ۴ ساعت می خواهید یک حلقه دی وی دی رو ببینید و بنویسید اما توی همین ۴ ساعت با جزوات بنده می تونید به ترتیب از پایه کل دوم همراه با جزوه جمع بندی آن کامل بخونی.بچه ها اثبات شده و عمل شه بچه ای سال های قبل این کار رو کردن و خودشون نتیجه شو گرفتند و  و امسالم دارند بچه های کنکوری ۹۶  که پکیج ویژه دین و زندگی آکادمی تیس رو تهیه کردند انجام میدن و می بینید همین اتفاق افتاده است واسشون سود داشته است.از من به شما نصحیت همیشه راه درست رو انتخاب کنید راهی نباشه که ۴روز دیگه برید جلو بعد سرتون بخوره به سنگ بگید چرا ما همون راه اول راه درست را انتخاب نکردیم خدا رو شکر در کانال تلگرام آکادمی پیام های تشکر اکثر دانش آموزانی که پکیج  بنده رو تهیه کردند رو قرار دادند می تونید ببینید چقدر رضایت دارند از  نحوه اموزش و برنامه و محتویات پکیج چقدر زمان کمتری برای حل تست استفاده می کنند.اما مقایسه کل پکیج ویژه دین و زندگی آکادمی ، با کتاب های دین و زندگی کنکور دیگر انتشارات ها، اکثر کتاب موجود در بازار دارای حجم بسیار زیادی می باشند. دارای صفحات حدود ۵۰۰ صفحه که اکثر دانش آموزان رو از درس زده می کند. بعدشم من اصلا میگم ۱۰۰ صفحه از این ۵۰۰ صفحه تست قرار داده شده باشد ، پس باقیش که حدود ۴۰۰ صفحه درسنامه است. درسنامه های بدون رمز و تکنیک یادگیری آیات ، بدون رنگ ، بدون دام های تستی…….، فقط مولف سیاه کرده کاغذ رو فرستاده توی بازار تا بچه ها بخرند…….

داوطلب کنکور ۹۶:  استاد قیمت پکیج ویژه دین و زندگی آکادمی با باقی کتاب ها و دی وی دی های دین و زندگی موجود در بازار چطوره؟

استاد نجفی : با اصرار اقای ایران پور ما پکیج ویژه دین و زندگی ۱۰۰% رو حدود  ۱۷ % تخفیف دادیم. یعنی بنده از دستمزد و حق التالیف خودم کسر کردم تا دانش اموزان بتوانند تهیه کنند.اما در مقایسه با دی وی دی های دین و زندگی کنکور موسسات کنکوری موجود در بازار بگم هر سال دی وی دی موجود ۸۰ تا ۹۰ تومان می باشد.سه سال آن ها حدود ۲۴۰ تا ۲۷۰ تومان می باشد. شما با نصف این قیمت این دی وی دی ها می توانید پکیج ویژه دین و زندگی  آکادمی رو تهیه کنید

داوطلب کنکور ۹۶: استاد واقعا حرفای شما به دل می شیند. استاد من دیگه کامل متوجه شدم کل پکیج ویژه دین و زندگی ۱۰۰% شما چطوری است و محتویات درون آن چیست. استاد من حرفی ندارم دیگر اگر شما سخن پایانی دارید ؟

استاد نجفی :  مرسی از شما و لطف زیادی به بنده دارید . ببینید این تمام حرف های من در مورد کل پکیج ویژه دین و زندگی ۱۰۰% و محتویات آن می باشد ، دیگر تصمیم با خود دانش آموز می باشد که من راه مسیر موفقیت را به تمامی دانش آموزان و داوطلبان کنکوری تعیین کردم. حالا می خواهند راه درست را انتخاب کنند یا راه غلط را انتخاب کنند.من دروغی در کارم نیست و گفتم رگ خواب این درس در دستانم است.میدونم همین امسال برای کنکور ۹۶ از کدوم مطالب و درس ها برای دانش آموزان  و داوطلبان کنکور۹۶ برای این درس سئوال می آید. بنده چند وقت پیش تحلیلی مباحث تست خیز سه سال دوم و سوم و چهارم از سال ۹۰ تا ۹۵ را انجام دادم، که ۱۴۴ مبحث مهم و تست خیز را مشخص کردم و باز از بین این ۱۴۴ عدد مبحث مهم وتست خیز ، ۸۱ مبحث مهم تر را مشخص کردم و باز از بین این ۸۱ مبحث ۵۰ مبحث بیســـیار عالــــی و خیلییییییییی مهم را انتخاب کردم که در کنکور۹۶ از بین همین ۵۰ مبحث ۲۵ سئوال می آید و آن را طراحان برای دانش آموزان  و داوطلبان توی کنکور۹۶ انتخاب و طراحی می کنند.یادتان باشد ۳۲۴ آیه در ۳ سال دینی شما موجود می باشد.باید حفظ شود و خودتان هم می دونید باید کد گذاری برای آن ها انجام شود که بنده این کار را انجام داده ام.  قیمت پکیج شاید حدود ۴/۱ کلاس های عمومی که بیرون برای دروس دیگر که می پردازی باشد.یعنی بهتون می گویم که در دینی گنچینه ی ارزشمند می باشد که اگر از دستش بدهی کاملا پیشمان می شوی. پکیج ویژه دین و زندگی آکادمی کامل و ویژه ۹۶ می باشد و اصلا نگران نباشید.اگر پکیج ویژه دین و زندگی آکادمی را تهیه کردید و دیدید در آزمون ها اصلا تراز شما در این درس رشدی نداشته اید پکیج را پس گرفته و پولتان را می دهیم. که خدا شکر توی این چندین سال هیچکس پکیج را پس نداده است یا ناراضی باشد یا درصد آن به درصد دلخواه مورد نظرش نرسیده باشد.هر کس که تهیه کرده است واقعا جز تشکر و قدردانی هیچ چیزی نگفته است . در صورت خرید پکیج ویژه دین و زندگی آکادمی  دیگر به کتاب ها و دی وی دی ها بیرون و از همه مهم تر حتی کتاب های درسی تون هم ندارید. کاری می کنیم که در کمترین زمان دین و زندگی خود را به اتمام برسانید و کاری می کنیم که تست ها را در آزمون ها و در کنکورتان در کمترین زمان پاسخ صحیح دهید.


 

برای خرید این جزوه روی لینک زیر کلیک کنید