مفاهیم و آزمایش های فیزیک سوم 

برای موفقیت در امتحانات نهایی ، یکی از چیز هایی که باید مد نظر گرفت تطابق دقیق آن چه که شما می نویسید با آن چه که در راهنمای تصحیح مصححین محترم اومده هستش. خیلی از نمره ها بخاطر همین از دست میره یعنی دانش آموز ممکنه مساله ای رو به صورت کنکوری حل کنه و یا تعریفی رو کمی ناقص بنویسه و نمره ی لازم رو نگیره. در جزوه ای که امروز برای شما قرار دادیم مفاهیم و آزمایش های فیزیک سوم به آن صورتی که باید در امتحانات نهایی بنویسید تا نمره بگیرید گرد آوری شده است. امیدواریم از این جزوه برای موفقیت در امتحانات نهایی بهره ببرید.

دانلود جزوات کنکوری

دانلود مفاهیم و آزمایش های فیزیک سوم 

 

بیشتر بدانید مفاهیم و آزمایش های فیزیک سوم 

دانلود رایگان جزوات کنکوریموفقیت در امتحانات نهایی و گرفتن نمره های درخشان کار سختی نیست ! در واقع خیلی از بچه ها نمره های خوبی در امتحانات نهایی میگیرن و یکی از دلایلی که هنوز کنکور هست همینه که تراکم تعداد افرادی که نمره هایی بین ۱۹ تا ۲۰ دارند بسیار زیاد هستش توی امتحانات نهایی. 

این موضوع نشون دهنده ی این هستش که زیاد سخت نیست امتحانات و خیلی راحت میشه توشون قبول شد فقط اراده میخواد و این که شما راه درست رو بدونید برای موفقیت در امتحانات نهایی شما لازم نیست کار خارق العاده ای بکنید برعکس شما باید خیلی ساده با موضوع رو به رو بشید! یعنی کتاب های درسی و جزوه های معلم هاتونو با دقت بخونید و سوالات سال های قبل رو هم حل کنید تا فرم اصلی سوالات دستتون بیاد. درضمن خیلی از سوالات به شکل های مختلف و یا حتی به همون شکل قبلی تکرار میشن پس توجه به سوالات سال های قبل بسیار مهم هستش. 

کتاب درسی رو هم به هیچ وجه فراموش نکنید. هر چقدر هم که معلمتون خوب بوده باشه و جزوه ی خوبی یادداشت کرده باشید باز هم شما برای ۲۰ گرفتن به کتاب درسی نیاز خواهید داشت. کتاب درسی شامل تمامی سوالات امتحانات نهایی هستش و سوالی خارج از فرمت کتاب از شما پرسیده نخواهد شد. ضمن آن که همان طور که بار ها گفتیم بعضی وقت ها از شما کلمات خاصی میخوان یا فرمول های خاصی و روش های خاصی چرا که مصحح طبق راهنمای تصحیحی که آموزش و پرورش در اختیارش قرار میده به شما نمره میده و این راهنمای تصحیح ها دقیقا از کلمات و عبارات و روش های کتاب های درسی استفاده می کنند.