نمونه سوالات دینی دهم

همون طور که میدونید داشتن نمونه سوال برای یک امتحان موفق خیلی مهمه مخصوصا برای دهمی ها که سال های گذشته کتاب هاشون نبوده و اولین باری هست که ازشون سوال میاد داشتن این نمونه سوالات میتونه کمک بزرگی بهشون بکنه. یک سری سوال های استاندارد تالیفی به عنوان نمونه سوالات دینی دهم در جزوه ی زیر اومده که دانلودش رو به بچه های دهمی شدیدا توصیه میکنیم.

دانلود جزوات کنکوری

دانلود نمونه سوالات دینی دهم

 

بیشتر بدانید نمونه سوالات دینی دهم

دانلود رایگان جزوات کنکورییکی از سوالاتی که بچه های دهم دارند اینه که چه جوری برای کنکور درس بخونن و کی و به چه شکلی شروع کنند. کسی که این سوال رو داره در درجه ی اول نشون دهنده این هستش که دغدغه ی این مسیر رو داره و این خودش به این معنیه که پتانسیل موفق شدن توی این راه رو داره. اما جدای از این به نظرتون جواب این سوال چی میتونه باشه ؟

شاید در اذهان عمومی این جا افتاده باشه که بچه های تک رقمی از سال دوم (برای شما همون دهم) شروع به خوندن کردند. این گزاره هم غلطه هم صحیح از لحاظی غلطه چون از سال دوم به شکل کنکوری نمیخوندند و از لحاظی درسته چون از سال دوم به طور جدی درس میخوندند. اما این جدی خوندن نکته ای نیست (مثل خوندنی که توی سال کنکور اتفاق میفته) بلکه خوندنی از جنس مفهومی هستش. شما در پایه دهم و یازدهم فرصت کافی رو دارید که درس ها رو مفهومی و کامل یاد بگیرید جوری که نکته ای نمونه که بلد نباشید و بعد توی سال کنکورتون با تکیه بر این دانش مفهومی ای که دارید به سمت کنکوری خوندن برید که با تشریحی خوندن خیلی فرق داره و حتما خودتون هم فرقش رو میدونید.

سوالی که ممکنه براتون پیش بیاد اینه که خب پس یعنی نباید سال دوم تست بزنیم؟ تقریبا میشه گفت نه شما اگه بخواین تست های سراسری رو بزنید تعدادشون اونقدر محدود هستش که تموم میشه و سال کنکورتون چیزی نمیمونه علاوه بر این اکثر تست های کنکور ترکیبی هستند و کسی که تنها سال دهم رو خونده باشه نمیتونه به تنهایی به اون سوال ها جواب بده.