نمونه سوالات فیزیک پایه یازدهم با جواب

امروز بچه ها یه جزوه ی توپ داریم براتون که شامل نمونه سوالات فیزیک پایه یازدهم با جواب هستش شما با خوندن این جزوه فیزیک یازدهم که توی سایت گذاشتیم قبلا و حل کردن این نمونه سوالات فیزیک پایه یازدهم با جواب میتونید بالاترین نمره رو کسب کنید توی این درس! تنها با داشتن همین دو جزوه مطمئن باشید میترکونید! در ضمن تمرین های آخر فصل هم توی این جزوه ی نمونه سوالات فیزیک پایه یازدهم با جواب اومده! پیشنهاد می کنیم هر چه زودتر دانلودش کنید! برای کنکور هم این مسائل به دردتون میخورن چرا که شما اول باید توانایی حل مسئله ی تشریحی رو تثبیت کنید بعد برید سراغ تست ها. بعضی از نمونه سوال های ارائه شده توی این جزوه در حد سوالات کنکور هستش و از لحاظ اماده سازی شما برای درس فیزیک کنکور نظام جدید هم کمکتون میکنه.

دانلود جزوات کنکوری

دانلود نمونه سوالات فیزیک پایه یازدهم با جواب

 

بیشتر بدانید نمونه سوالات فیزیک پایه یازدهم با جواب

دانلود رایگان جزوات کنکوریهمون طور که میدونید امتحانات نهایی قرار شده سال دوازدهم باشه به جای سال سوم که قبلا امتحان نهایی اجرا میشد. این تغییر ساختار یه سری مزایا و معایبی داره که دانش آموزا باید ازش با خبر باشن در درجه ی اول باید این رو در نظر بگیرید که کارتون یکم سخت تر میشه توی سال دوازدهم چون هم باید برای امتحان نهایی بخونید هم کنکور ولی از طرفی امسال یعنی سال یازدهم فرصت زیادی دارید که مطالب پایه یازدهم و دهم رو به طور کامل و مفهومی یاد بگیرید و جمع بندی کنید.

پایه دهم و یازدهم رو شما حتما باید امسال کامل جمع بندی کنید و تسلط زیادی روشون پیدا کنید. نکته ی خیلی مهم اینه که شما سال دیگه فرصت کمی دارید برای جمع بندی پایه های دهم و یازدهم ، ولی اگر امسال شما دقیق مطالعه کنید و رفع اشکال کنید به راحتی میتونید سال دیگه با یه نگاه کل مطالب دهم و یازدهم یادتون بیاد! هم دروس عمومی هم دروس تخصصی رو سعی کنید به خوبی پروندشونو ببنیدید.

در مورد تست زدن یا نزدن در سال یازدهم خیلی سوال میشه قبلا که قرار بود امتحانات نهایی پایه یازدهم باشه ما گفته بودیم تست نزنید ولی حالا که قرار شده پایه دوازدهم امتحانات نهایی برگزار بشه سعی کنید امسال هم کم کم تست زنی رو شروع کنید گرچه هنوز هم میگیم که قسمت عمده ی تست زنی شما برمیگیرده به سال آینده که شما باید انجامش بدید چرا که خیلی از مباحث رو هنوز شما نخوندید ولی به هر حال سعی کنید تست زنی رو به صورت نیمه جدی از پایه یازدهم شروع کنید و پایه دوازدهم به صورت جدی ادامش بدید.