پاسخ فعالیت های زیست دهم

امروز یه هدیه ویژه برای بچه های دهم تجربی داریم و اون پاسخ فعالیت های زیست دهم هستش که در در واقع همون کتاب راهنمای معلم زیست دهم هستش برای دانلود این جزوه روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود جزوات کنکوری

 

دانلود پاسخ فعالیت های زیست دهم

 

راستییی بچه ها یه کانال تلگرام برای بچه های سال دهم زدیم که مطالب درسی و مشاوره ای توش قرار میگیره حتما عضو این کانال بشید!

[email protected]

بیشتر بدانید پاسخ فعالیت های زیست دهم

دانلود رایگان جزوات کنکورییکی از سوالاتی که مکررا از طرف فارغ التحصیل ها میشه اینه که ایا ما در نظام جدید هم شانس قبولی در پزشکی خواهیم داشت یا خیر! در واقع سوالشون رو باید این طوری بپرسند که ایا با تغییر مطالب درسی میتونن خودشون رو به بچه ها برسونن یا خیر.

مطالب درسته که تغییر داده شده و در بعضی از درس ها به طور کامل اصلا رویکرد و محتوا هر دو با هم عوض شدند ولی لاجرم فرم کلی و سطح کلی مطالب در همون حد درس های نظام قدیم هستش به این معنی که اگر کسی فهم مطالب نظام قدیم براش مشکل نبوده باشه و تونسته باشه خوب بخونه میتونه خیلی راحت مطالب نظام جدید رو هم بخونه و یاد بگیره. در مورد این که کنکور به چه شکل خواهد شد حقیقتا نمیشه با قطعیت صحبت کرد شاید آسون تر بشه سوال ها و شاید سخت تر و احتمال قریب به اتفاق روند قبلی رو حفظ میکنند منتها با مطالب جدید که در کتاب ها اومده که دست طراحان محترم کنکور رو برای طرح سوالات جدید باز میکنه چون نمونه سوال و تستی از سال های قبل به طور مشخص از کتاب های نظام جدید نبوده. که البته خود این موضوع هم روی فرم کلی سوالات مسلما تاثیر خواهد داشت ولی همون طور که گفتیم به احتمال خیلی قوی اونقدر شاهد تغییرات دراماتیک نخواهیم بود.

در مورد نحوه ی تاثیر معدل هم باز نمیشه با قطعیت صحبت کرد ولی قرار بر این هستش که رشته های کم طرفدار تر صرفا با معدل دانشجو پذیرش کنند و رشته های پرطرفدارتر مثل پزشکی ، دندانپزشکی ، برق و نفت و … با کنکور و یا کنکور و تاثیر معدل همزمان پذیرش بگیرند. چیزی که باید بیشتر از همه در نظر گرفت این هستش که باید مطالب درسی مفهومی خونده بشه و سعی بشه سوالات تالیفی استاندارد هم زده بشه تا هم به عنوان سنجش و هم به عنوان تست آموزشی ازشون استفاده بشه ولی در مواجهه با تست ها باید خیلی دقت کنید چرا که تست های تالیفی غیراستاندارد زیادی هم اکنون توی بازار اومده که نشون میده اصلا طراح اون ها با مبانی خیلی ساده ی طراحی تست هم آشنا نبوذه!