پیش بینی سوالات کنکور تجربی ۹۶

وسواس بیش از حد ما در تالیف کتاب پیش بینی سوالات کنکور تجربی ۹۶ باعث شد که نسبت به سال گذشته این کتاب کمی دیرتر به چاپ برسه و همین امر باعث شد که دانش آموزان زیادی هر روز تماس بگیرن و بپرسن که آقا پس این پیش بینی سوالات کنکور ۹۶ چی شد؟ اصلا چاپش می کنین امسال؟ پس کی چاپ میشه؟ و… این تقاضای بالا از سمت دانش آموزان برای ما بیانگر این موضوع بود که چقدر مجموعه ی پارسال با کیفیت بوده که دانش آموزان امسال هم بدون این که تبلیغی از انتشار این کتاب برای سال ۹۶ ببینند انقدر مشتاق این مجموعه شدند!

اون هایی که راز و رمز این کتاب رو میدونن که هیچی سریع برن سراغ خرید اونایی که نمیدونن باید بدونن که این کتاب شامل یک سری سوال همراه با پاسخ کاملا تشریحیه که توسط رتبه های تک رقمی و دو رقمی سال های اخیر کنکور طراحی شده ، کسایی که سلیقه ی طراحان محترم کنکور رو تا حدی میدونن چرا که اگر نمیدونستند خودشون نمی تونستند به رتبه ی برتر برسند! 

این کتاب حاصل تلاش ۷ ماهه ی آکادمی تیس هستش و دقت و وسواس زیادی در چینش سوالات گذاشته شده. روند تهیه ی این کتاب به این شکل بود که از رتبه های تک رقمی و دو رقمی سال های اخیر چه آن هایی که در آکادمی هستند و چه کسانی که نیستند سوالات تالیفی زیادی جمع آوری کردیم. این رتبه های برتر با بررسی دقیق روند طراحی سوالات سال های قبل و همچنین روند طراحی سوالات آزمون های سنجش امسال سوالات رو تالیف کرده بودند. این سوالات همگی توسط رتبه های برتر طراحی شده بودند و ارزش بالایی نیز داشتند ولی دانش آموز در دوران جمع بندی فرصت آنچنانی ندارد فلذا ما با به کار گیری یک تیم حرفه ای از بین همه ی این سوالات بهترین ها را گزینش کردیم سوال هایی که به کنکور نزدیک تر خواهند بود و از استاندارد و کیفیت بالایی برخوردار باشند و نتیجه آن شد که می بینید یک کتاب با تعداد سوالات دفترچه ی کنکور همراه با پاسخ های تشریحی که در موفقیت کنکور شما نقش بسزایی خواهد داشت. شما همچنین می توانید مطابقت سوالات زیست مجموعه پیش بینی سال گذشته را با کنکور سال ۹۵ مقایسه کنید در لینک زیر این مقایسه به صورت کامل بیان شده است :

مطابقت سوالات پیش بینی آکادمی با سوالات کنکور ۹۵

شما با تهیه این ابزار جادویی مطمئنا در روز کنکور شوکه خواهید شد چرا که این کتاب بهترین منبع شما برای دوران جمع بندی خواهد بود. 

شماره کتابشناسی ملی کتاب: ۴۶۹۹۱۱۴

شابک کتاب :‭۹۷۸-۶۰۰-۵۰۵۴-۵۷-۶‬‬


دانلود جزوه ی ریدینگ کنکورچگونه می توانم این کتاب را تهیه کنم؟

از سه طریق میتونید سوالات پیش بینی کنکور ۹۶ به همراه پاسخ تشریحی رو تهیه کنید یکی به صورت دانلود پی دی اف در ازای پرداخت آنلاین هستش که ما این روش رو پیشنهاد میکنیم شما بعد از کلیک روی لینک به درگاه بانک وصل میشید و بعد از پرداخت ، لینک دانلود فایل پی دی اف براتون میاد که میتونید به راحتی دانلود کنید و خودتون پرینت بگیرید. برای تهیه به این شکل نیازی به داشتن ایمیل نیست اما سیستم بانک برای اطمینان از شما ایمیل می خواهد اگر ایمیل ندارید می توانید از [email protected] استفاده کنید.

روش دوم از طریق ارسال با پست هستش که شما بعد از این که فرم سفارش رو در پایین همین صفحه پر کردید و پرداخت آنلاین انجام دادید سفارش شما در سیستم ما ثبت میشه و به زودی برای شما ارسال میشه.

روش سوم تهیه به صورت حضوری هستش که میتونید از طریق مراجعه به دفتر مرکزی آکادمی کنکور تیس تهیه کنید.

میدان انقلاب – ابتدای خیابان آزادی – خیابان نوفلاح – پ ۶۲  شماره های تماس : ۰۲۱۶۶۱۲۵۵۲۴ / ۰۲۱۸۸۶۸۳۹۱۵


پیش بینی سوالات کنکورقیمت :

به صورت دانلودی : ۲۸ هزار تومان (فایل دانلود شده قابلیت پرینت دارد)

به صورت کتاب و تحویل درب منزل: ۴۸ هزار تومان 

اگر هم رمز دوم کارت بانکی ندارید و نمیتونید پرداخت آنلاین داشته باشید میتونید کارت به کارت کنید هزینه ی مجموعه رو. شماره کارت ۵۰۲۲۲۹۱۰۴۶۳۴۶۲۰۹ به نام آقای ایران پور واریز کنید و مشخصات خود را از طریق تماس تلفنی در اختیار ما قرار دهید تا ثبت نامتان کامل شود. (شماره های تماس ۰۲۱۸۸۶۸۳۹۱۵/۰۲۱۶۶۱۲۵۵۲۴)

در ضمن دبیران و مدیران محترم مدارس میتونن این مجموعه رو به تعداد بالا و با هزینه بسیار پایین تهیه کنند.

خرید دانلودی:

پس از این که به صفحه ی پرداخت بانک رفتید لینک دانلود برایتان نمایان می شود و می توانید آن را در گوشی ، لپ تاپ و تبلت خود مشاهده کنید در صورت لزوم هم میتوانید آن را پرینت بگیرید.

خرید نسخه ی چاپی کتاب:

به دلیل تمام شدن چاپ این کتاب و درخواست بالای دانش آموزان ، هم اکنون فقط می توانید از طریق دانلودی این کتاب را تهیه نمایید