پیش بینی سوالات کنکور تجربی 97

برای سومین سال متوالی ما پروژه ی بزرگ پیش بینی سوالات کنکور رو از مهر امسال شروع کردیم تا بتونیم مثل دو سال گذشته امسال هم یک کتاب که شامل مجموعه سوالات و پاسخ های کاملا تشریحی هستش رو تحت عنوان پیش بینی سوالات کنکور تجربی 97 آماده کنیم!

خوشبختانه کتاب های پیش بینی دو کنکور اخیر با استقبال بی سابقه ی دانش آموزان عزیز مواجه شد که جلب رضایتشون با دیدن کیفیت سوال ها و پاسخ های تشریحیشون ما رو ترغیب کرد که امسال هم با جدیت هر چه تمام تر این کتاب رو آماده کنیم!

این کتاب شامل چی هست؟

این کتاب شامل مجموعه سوالات تالیفی با پاسخ های تشریحی هستش که توسط رتبه های تک رقمی و دو رقمی کشوری کنکور های سال های اخیر (92 تا 96) طراحی شده و بعد از ماه ها گزینش و ویرایش سوالات به این کتاب تبدیل شده.

مزیت این که رتبه های تک رقمی و دو رقمی کشوری سال های اخیر این کتاب رو نوشتند این هستش که رتبه های برتر در کنکور های خودشون تونسته بودن کنکور رو به خوبی پیش بینی کنند و رتبه ی برتر بدست بیارند. این رتبه های برتر که بعضی هاشون توی کادر ما بوده اند و از بعد از کنکور خودشون با کنکور های بعدی هم دست و پنجه نرم کردند و کتاب ها و سوالات سال های بعد کنکور خودشون رو هم با دقت رصد کردند ، مطمئنا برای کنکور 97 هم می توانند پیش بینی به جا و درست و دقیقی از کنکور داشته باشند!

روند آماده سازی این کتاب به این گونه بوده که ابتدا سوالات زیادی از رتبه های تک رقمی و دو رقمی کشوری سال های اخیر جمع آوری کردیم و به دقت اون ها رو گزینش کردیم تا حجم کتاب قابل قبول باشه. ( تعداد سوالات این کتاب اندازه ی یک کنکور تجربی می باشد یعنی از هر درس به همان میزان سوالات آن درس در کنکور ) سوالات گزینش شده نهایی هم بار ها مورد ویرایش قرار گرفت و بار ها به دبیران و اساتید مختلف و رتبه های برتر نشان داده شد تا بررسی کنند و این کتاب هیچ مشکلی نداشته باشد!

در طراحی سوالات ، علاوه بر رصد دقیق سوالات سال های اخیر کنکور ، سوالات آزمون های سنجش امسال نیز مورد بررسی قرار گرفته اند چرا که بار ها دیده شده تغییرات جدیدی که در روند طراحی سوالات آزمون های سنجش دیده شده بعدا در کنکور همان سال نیز دیده خواهد شد.

روش پیشنهادی ما برای استفاده از این کتاب

همان طور که گفتیم نظر رتبه های برتر بر این بود که این کتاب کاملا کم حجم و به اندازه ی کنکور باشد و پیشنهاد ما آن است که پس از این که تمامی سوالات کنکور های سال های اخیر رو زدید سراغ این مجموعه سوالات بیاید و به عنوان یک کنکور آزمایشی از خودتون امتحان بگیرید. پاسخ های تشریحی فوق العاده ی این کتاب رو هم کاملا بررسی کنید و نکته های جدیدی که یاد میگیرید را حتما یادداشت و یا اشکالاتی که دارید را حتما رفع کنید. پاسخ های تشریحی این کتاب خود می تواند به عنوان درسنامه هایی برای جمع بندی کنکور تجربی 97 استفاده شود! این کتاب قطعا جزئی از بهترین منابع جمع بندی کنکور تجربی 97 برای شما خواهد بود

شما با تهیه این ابزار جادویی مطمئنا در روز کنکور شوکه خواهید شد چرا که این کتاب بهترین منبع شما برای دوران جمع بندی خواهد بود. 

شماره کتاب شناسی ملی: ۵١٧٩٧۶٨

شابک: 9786229922101


دانلود جزوه ی ریدینگ کنکورچگونه می توانم این کتاب را تهیه کنم؟

کتاب سوالات پیش بینی کنکور 97 به همراه پاسخ تشریحی رو شما میتونید به صورت آنلاین تهیه کنید و همین الان دانلود کنید! شما بعد از کلیک خرید روی لینک به درگاه بانک وصل میشید و بعد از پرداخت ، لینک دانلود فایل pdf براتون میاد که میتونید به راحتی دانلود کنید و خودتون پرینت بگیرید. برای تهیه به این شکل نیازی به داشتن ایمیل نیست اما سیستم بانک برای اطمینان از شما ایمیل می خواهد اگر ایمیل ندارید می توانید از [email protected] استفاده کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از دفتر مرکزی سوالات خود در مورد این کتاب رو بپرسید:

میدان انقلاب – ابتدای خیابان آزادی – خیابان نوفلاح – پ ۶۲  شماره های تماس : ۰۲۱۶۶۱۲۵۵۲۴ / ۰۲۱۸۸۶۸۳۹۱۵


پیش بینی سوالات کنکورقیمت :

38 هزار تومان (فایل دانلود شده قابلیت پرینت دارد)

اگر هم رمز دوم کارت بانکی ندارید و نمیتونید پرداخت آنلاین داشته باشید میتونید کارت به کارت کنید هزینه ی مجموعه رو. شماره کارت ۵۰۲۲۲۹۱۰۴۶۳۴۶۲۰۹ به نام آقای ایران پور واریز کنید و مشخصات خود را از طریق تماس تلفنی در اختیار ما قرار دهید تا ثبت نامتان کامل شود. (شماره های تماس ۰۲۱۸۸۶۸۳۹۱۵/۰۲۱۶۶۱۲۵۵۲۴)

در ضمن دبیران و مدیران محترم مدارس میتونن این مجموعه رو به تعداد بالا و با هزینه بسیار پایین تهیه کنند.


خرید:

به محض این که پرداخت کنید لینک به شما نمایش داده می شود و می توانید فایل دانلودی را مطالعه و یا در صورت نیاز به راحتی پرینت بگیرید.