ژنتیک بیماریهای انسان و گروه‌های خونی

یک جزوه ی عالی تحت عنوان ژنتیک بیماریهای انسان و گروه‌های خونی از علی کرامت که به شما کمک میکنه تا به بهترین شکل بتونید تست های مربوط به این مبحث رو بزنید. در این جزوه سعی شده راه حل های مختلفی ارائه بشه که شما بتونید بهترین راه حل برای خودتون و اون که براتون از همه راحت تره رو انتخاب کنید. در این جزوه علاوه بر تست های کنکور ، یک سری تمرین های استاندارد هم هست که شما رو در پاسخگویی به سوالات کنکور قدرتمند تر خواهد کرد.

دانلود جزوات کنکوری

دانلود ژنتیک بیماریهای انسان و گروه‌های خونی

 

بیشتر بدانید ژنتیک بیماریهای انسان و گروه‌های خونی

دانلود رایگان جزوات کنکورییکی از مشکلات بچه های پیش دانشگاهی تداخل امتحانات نوبت اول با برنامشون برای آمادگی برای کنکور سراسری هستش. این تداخل باعث ایجاد استرس میشه که در نهایت بازدهی مطالعه ی بچه ها رو هم میاره پایین. 

اما واقعیت امر اینجاست که نباید به امتحانات به چشم یک مانع نگاه کرد بلکه باید به چشم یک فرصت بهشون نگاه کنید. درسته که روند و عملکرد امتحانات تشریحی نوبت اول پیش دانشگاهی با سوالات تستی کنکور بسیار متفاوت هستش ولی این رو فراموش نکنید که مطالب یکی هستند و شما با مطالعه ی اون ها برای امتحانات نوبت اول چیزی رو از دست نمی دید بلکه برعکس باعث میشه یه مروری هم داشته باشید ضمن این که تشریحی خوندن لزوما تناقضی با تستی خوندن هم نداره شما درس های پیش دانشگاهی رو تاحالا احتمالا به صورت کنکوری خوندید و حالا فرصتی هست که با یک نگاه دیگه به درس ها اون ها رو بخونید شاید در این نگاه و با این رویکرد مطالبی رو که قبلا بهشون توجه نکرده بودید رو متوجهش بشید و این خودش یک فرصت طلاییه.

بچه ها معمولا میپرسن آیا تست زدن در دوران امتحانات رو فراموش کنیم یا خیر؟ 

بذارید قبل از پاسخ دادن به این سوال این رو یادآوری بکنیم که اگه شما در طول سال درس ها رو خونده باشید الان عملا برای هر درس فقط کافیه یه نصفه روز بخونید برای امتحانش (با در نظر گرفتن این که تستی خوندید و الان باید تشریحی بخونید). پس وقت زیادی برای مطالعه و تست زنی دارید اما اولویت رو باید روی تشریحی خوندن و برای امتحانات خوندن بگذارید و وقتی که پروژه ی آماده شدن برای هر امتحان بسته شد میتونید به مطالعه ی نرمال کنکوری خودتون برگردید این رو هم در نظر داشته باشید که لازم نیست شما حتما نمره های خیلی بالا بگیرید چون این نمره ها تاثیری در کنکور شما یا آینده ی شما نخواهند داشت همین که نمره های نسبتا خوب در این امتحانات بگیرید کافی است!

نگران هیچ چیز نباشید خدا پشت و پناهتان باشد/ رضا ایران پور