کارگاه مشاوره و بررسی سوالات ۵ آذر

طبق درخواست بچه ها بنا شد که هر هفته بعد از آزمون قلم چی یک کارگاه کامل بگذاریم که هم شامل مباحث مشاوره ای باشه هم پاسخ دهی به سوالات به صورت کاملا تشریحی و کارگاهی جوری که هیچ نکته مبهی از آزمون براتون باقی نمونه و شما تمام مفاهیم اون مبحث براتون تکرار و تمرین بشه و اگه سوالی داشتید همونجا پاسخش رو بگیرید.

در قسمت اول این کارگاه که شامل مباحث مشاوره ای هستش مشاورین آکادمی به شما روش صحیح مطالعه دروس ، انتخاب درست منابع ، و نحوه آمادگی برای آزمون بعد رو توضیح میدن. بعد از اون هم شما سوالات مشاوره ای خودتون رو به صورت کارگاهی و دوستانه خواهید پرسید و جوابش رو میگیرید.

در قسمت دوم این کارگاه سوالات مهم آزمون در هر درس مورد بررسی و تحلیل قرار میگیره و نکات مهمش تدریس میشه که شما دیگه با خیال راحت اون آزمون رو پشت سر بگذارید و نکته ای باقی نمونه که شما یاد نگرفته باشید تا بتونید روی آزمون بعدی تمرکز کنید.

زمان :

۵ آذر ماه – ساعت ۲ بعد از ظهر

شهریه:

۱۵ هزار تومان (صرفا بخاطر تایید حضور شما این شهریه گرفته میشود و کلیه سود ماحصل از این کارگاه به موسسه محک اهدا خواهد شد)

ظرفیت کاملا محدود می باشد لذا هرچه سریع تر نسبت به ثبت نام اقدام نمایید

روش های ثبت نام:

۱٫حضوری در دفتر مرکزی (میدان انقلاب- ابتدای خیابان آزادی-خیابان نوفلاح- پلاک ۶۲)

۲٫ کارت به کارت و ارائه کد رهگیری (شماره تماس آکادمی ۸۸۶۸۳۹۱۵-۰۲۱) 

شهریه را به شماره کارت ۵۰۲۲۲۹۱۰۴۶۳۴۶۲۰۹ به نام آقای ایران پور واریز کنید و مشخصات خود را از طریق تماس تلفنی در اختیار ما قرار دهید تا ثبت نامتان کامل شود. 

۳٫آنلاین 

از طریق فرم زیر و پرداخت آنلاین