کتاب شارش انرژی زیست 

 

استاد طاها محمودی از مدرسین آکادمی کنکور تیس که در واقع بهترین دبیر زیست ایران هستند با درخواست بسیاری از دانش آموزانی که امکان استفاده از تدریس فوق العاده ی ایشان رو نداشتند دست به قلم بردند و برای مبحث شارش انرژی کتابی نوشته اند که حل مشکلات دانش آموزان در این مبحث باشد. کتاب های دیگر ایشان برای بقیه مباحث نیز به زودی از آکادمی منتشر خواهد شد. 
دانلود جزوه ی ریدینگ کنکورمبحث شارش انرژی همیشه جزء چالش برانگیز ترین و سخت ترین مباحث مفهومی کنکور سراسری کشور بوده است که در چند سال اخیر سوالات بسیار متنوعی را به خود اختصاص داده است و پاسخ به تمامی سوالات به علت ابعاد وسیع و ترکیبی آن مستلزم درک مفاهیم پیچیده و پنهان کتاب درسی می باشد که این امر را بسیار سخت کرده بود اما در این کتاب تمامی مفاهیم کتاب درسی بصورت کاملا روان و جامع و با سبکی نوین آموزش داده شده اند 
که شما را از خواندن هر منبعی بی نیاز می کند  و مطالعه آن برای پاسخ دهی به تمامی سوالات که امکان طرح شدن در کنکور های سراسری را دارد کافی خواهد بود. درسنامه و تست های این کتاب با دقت و وسواس زیادی آماده شده اند و بار ها مورد ویرایش خود مولف و دیگر متخصصین زیست شناسی کنکور قرار گرفته است. از آنجا که مولف این کتاب خود در رشته ی زیست شناسی تحصیل کرده اند تسلط فراوانی بر مباخث پیچیده ی زیست شناسی دارند و تست های زیست کنکور را ریشه ای تر از دیگر مولفین و مدرسین درک کرده اند و بر اساس این درک ، این کتاب را تالیف نموده اند. منتظر دیگر تالیفات استاد محمودی باشید. 


نحوه خرید و قیمت:

فعلا امکان خرید چاپی این کتاب وجود ندارد لکن دانش آموزان می توانند به روش دانلود در ازای پرداخت این کتاب را تهیه کنند و در تبلت و گوشی و لپ تاپ خود داشته باشند و یا آن را پرینت بگیرند و از نسخه ی کاغذی آن استفاده کنند.برای خرید کافیه روی لینک زیر کلیک کنید تا وارد صفحه ی پرداخت بانک بشید و پس از پرداخت لینک جزوه رو دریافت کنید.

قیمت کتاب ۱۳ هزار تومان می باشد

130,000 ریال – خرید و دریافت