کدگذاری های عربی کنکور

در تصویر بالا برای شما کدگذاری های عربی کنکور رو از استاد مهدی اسماعیل خان دبیر عربی آکادمی کنکور تیس گذاشتیم براتون تا استفاده کنید. استفاده از کدگذاری های عربی کنکور باعث میشه شما خیلی راحت بتونید موارد مختلف برای هر بخش رو سریع حفظ کنید و سریع یادتون بیاد. در ستون اول موارد لازم برای تجزیه اسم و در ستون دوم مورادی هست که باید توی تست های ترجمه بهش توجه کنید با دقت کردن به این ۷ مورد خیلی سریع میتونید تست های ترجمه رو بزنید.

این روش رو میتونید خودتون برای درس های دیگه هم استفاده کنید. این تکنیک از تکنیک های استاندارد در زمینه ی مطالعه هستند که میتونه خیلی بهتون کمک کنه. بعضی از بچه ها میترسند که از کد استفاده کنن چون میترسن ممکنه یادشون بره ولی همین که شما بین مطالب بتونید ارتباط برقرار کنید و از این کد ها بتونید به عنوان چتر استفاده کنید و توی درس خوندن بار ها تکرار کنید کد ها رو خیلی راحت توی ذهنتون میمونه و وقتی بهش نیاز داشته باشید میتونید سریع اون کد رو یادآوری کنید و مواردشو هم به ذهنتون بیارید. 

اگر میخواین برای درس های دیگه هم این کار رو بکنید سعیتون بر این باشه که کد ها رو ساده انتخاب بکنید و حتما یادداشتشون کنید و به اندازه ی کافی اون ها رو تکرار کنید تا ملکه ی ذهنتون بشه و هر وقت خواستید بتونید ازشون استفاده کنید. در سایت ما قبلا هم یه سری کدگذاری گذاشتیم برای درس های دیگه که میتونید ازش استفاده کنید و در آینده هم حتما مطالب دیگری با همین موضوع انتشار خواهیم داد تا شما دانش آموزان عزیز بتونید به راحتی استفاده کنید و وقت زیادی رو هنگام خوندن مطالب و یادآوری اون ها در آزمون ها به خصوص کنکور صرفه جویی کنید.