کلاس خصوصی کنکور

تدریس خصوصی کنکور

 

استفاده از تدریس خصوصی برای دانش آموزانی که توانایی مالی لازم را داشته باشند بهترین گزینه برای یادگیری مطالب به بهترین و سریع ترین شکل ممکن خواهد بود حال آن که اساتید آکادمی کنکور تیس (گروه آموزشی دانشگاه تهرانی ها) که همگی از توانایی بالایی در زمینه ی تدریس و انتقال مفاهیم دارند و همچنین با روند طراحی سوالات کنکور و سلیقه ی طراحان محترم آشنایی دارند می توانند بهترین گزینه ی برای هر دانش آموز با هر سطح علمی ای باشند. بازدهی بالای تدریس خصوصی بر کسی پوشیده نیست مخصوصا وقتی که با تدریس اساتید به نام و متبحر ما باشد که در کارنامه ی درخشان خود چندین رتبه ی برتر پرورش داده اند.

در کلاس خصوصی ، کلیه برنامه ی کلاس بر اساس شرایط دانش آموز تنظیم بندی می شود و فرصت رفع اشکال و به اطمینان رسیدن درک کامل مطالب توسط وی به نحو احسن وجود دارد


تدریس خصوصی کنکور تجربی

ممکن است بپرسید..

محل برگزاری کلاس ها کجاست؟

محل برگزاری کلاس ها در خود موسسه و یا در منزل شماست که البته در منزل هزینه ایاب و ذهاب مدرس اضافه میشود. 

تعداد جلسات هر درس؟

تعداد جلسات بستگی به خود شما داره و شناختی که دبیر از شما پیدا میکنه ممکنه یکی ۵ جلسه کل زیست احتیاجش بشه یکی ۴۰ جلسه! و بستگی به این هم که چه مباحثی رو میخواین و سطح درسیتون چه جوریه فرق میکنه. تعداد جلسات به پیشنهاد استاد پس از جلسه ی اول و نظر نهایی دانش آموز تعیین میشه.

ممکنه از استاد خوشم نیاد میتونم عوضش کنم؟

غیر ممکنه که شما از یکی از مدرس های ما ناراضی باشین چون این ها کسایی هستند که سر آمد آن درس هستند و طراح رو از خودش هم بهتر میشناسن و طراح رو شکست دادند و ثانیا توانایی انتقال تجربیات رو به خوبی دارند و هم از فیلتر گزینش آکادمی رد شده اند که از همه لحاظ کادر رو بررسی کرده چه از لحاظ اخلاقی ، چه از لحاظ بیان و انتقال مفاهیم و تجربه ها و …  ولی بله امکان تغییر استاد در صورت عدم رضایت شما وجود داره .

آیا میتونم استاد خانوم داشته باشم؟

بله درصورتی که خانوم هستید و میخواین استاد خانوم داشته باشید ما مدرس خانوم داریم.

شهریه کلاس هر جلسه چقدر هست؟

شهریه کلاس از استاد تا استاد تفاوت داره و شهریه ای هست که خود استاد تعیین کرده . برای اطلاع از شهریه کلاس ها تماس بگیرید تا راهنمایی کنیم. هم چنین فرم ثبت نام رو هم که پر کنید اطلاعات تکمیلی براتون میاد. ولی شهریه کلاس ها مینیموم جلسه ای ۱۵۰ هزار تومان هستش.

امکانش هست نیمه خصوصی بگیریم؟

بله چنان چه شهریه کلاس براتون سنگین بود میتونید با دوستاتون هماهنگ کنید و دو سه نفری کلاس بگیرید و هزینه کلاس رو تقسیم کنید بین خودتون.

فقط برای تهران یا بچه های شهرستان هم میتونن؟

بچه های شهرستان هم میتونن استفاده کنن ولی هزینه بلیط هواپیمای مدرس با دانش آموز خواهد بود. ضمن این که میتونید از صفحه ی نمایندگی های آکادمی ببینید که آیا در شهرتون نمایندگی داریم یا خیر.


کلاس خصوصی کنکورنحوه ثبت نام : 

۱٫آنلاین از طریق فرم زیر

۲٫تلفنی : ۰۲۱۶۶۱۲۵۵۲۴

۳٫حضوری :

آدرس دفتر مرکزی: تهران – میدان انقلاب – ابتدای خیابان آزادی- خیابان نوفلاح – جنب ایستگاه اتوبوس های انقلاب- پلاک ۶۲

 

کلاس خصوصی کنکور